Mining Express - Kopalnia Kryptowalut

Kopalnia Mining Express oparta jest o wydobycie altcoinów. To oznacza, że każdego dnia wydobywa najbardziej opłacalną w danej chwili kryptowalutę, aby później je sprzedać i wypłacać swoim użytkownikom wynagrodzenie w BitCoinach.

 

To co wyróżnia Mining Express na tle innych kopalni to fakt, że kontrakty nie mają ram czasowych. W innych kopalniach pula pracuje określoną ilość czasu, co nie zawsze gwarantuje zwrot z inwestycji. W Mining Express kontrakty gwarantują 200% zysku.

 

To oznacza, że jeśli kupiłeś pulę za 0,5 BTC, to pula będzie pracować tak długo aż wypracuje 1 BTC.

Kto jest założycielem i gdzie znajduje się kopalnia?

Mining Express Facility

Założycielem kopalni jest Kazy Fuziyama, przedsiębiorca, multimilioner z Chin. Szacuje się, że na ten moment wartość inwestycji wynosi $80.000.000, a jej powierzchnia zajmuje 67.000m2. Przygotowanie podstaw pod cały projekt zajęło ponad 12 miesięcy. 

Na ten moment kopalnia dysponuje sprzętem GPU p102 i p104 w ilości 6.000 sztuk koparek. Już niebawem ilość ta wzrośnie do 40.000 sztuk!

Sama kopalnia znajduje się na terenie Ukrainy w miejscowości Kirovograd. Co ważne, każdy ma możliwość zweryfikowania tego biznesu, a zatem wybrać się do kopalni i na własne oczy zobaczyć działający sprzęt.

Dlaczego nie warto kupować własnej koparki?

Warto abyś wiedział dlaczego dla większości osób inwestycja w kopalnie jest zdecydowanie lepsza niż zakup własnej koparki. Zacznijmy od tego, że koszt takiej koparki wynosi zazwyczaj kilkanaście tysięcy złotych. Kolejną kwestią jest fakt, że taka koparka pożera ogromne ilości prądu, jak również generuje bardzo dużo ciepła.

 

Co za tym idzie, należy jej zapewnić odpowiednie warunki pracy – czyste, filtrowane, klimatyzowane pomieszczenie, aby mogła jak najdłużej pracować bez większych usterek. W większości przypadków okazuje się, że przygotowanie pomieszczenia pod jedną koparkę jest zupełnie nieopłacalne. Natomiast zakup większej ilości koparek jest dla większości zwykłych osób zwyczajnie niemożliwe.

Mining-Express-Screen
Mining-Express-Lobby

Oprócz tego trzeba posiadać wiedzę techniczną i doświadczenie, aby skonfigurować odpowiednio taki sprzęt.

 

Dlatego właśnie jeśli chcesz zarobić na rozwijającym się wciąż rynku kryptowalut, skorzystaj z oferty kopalni Mining Express. Firma przygotowała cztery pakiety wydobywcze, charakteryzujące się określoną mocą. To oznacza, że raz zainwestowane pieniądze będą dla Ciebie pracować zupełnie bez Twojego udziału. Firma za zainwestowane przez użytkowników pieniądze może wciąż się rozwijać, a Ty otrzymujesz udział z wydobycia.

 

To firma zapewnia sprzęt i pomieszczenia jak również obsługę techniczną urządzeń. Ty nic nie musisz robić!

WYBIERZ KONTRAKT DLA SIEBIE

W kopalni możesz wybrać jeden z czterech kontraktów, które charakteryzują się określoną mocą wydobycia. Oprócz zarabiania na wydobyciu możesz także uzyskać dodatkowy dochód z tytułu polecania systemu. Kontrakt BEGINNER nie umożliwia budowania własnej struktury! Jeśli chcesz zarabiać na polecaniu, musisz posiadać co najmniej pakiet STANDARD. Budowanie struktury wiąże się również z miesięczną opłatą w wysokości 10$, która będzie odciągana od Twoich zysków (nie z wydobycia)

BEGINNER

$100

  • 4.5 MH/s
  • Daily Mining Bonus

STANDARD

$500

  • 22 MH/s
  • Daily Mining Bonus

PROFESSIONAL

$1.200

  • 50 MH/s
  • Daily Mining Bonus

MASTER

$20.000

  • 830 MH/s
  • Daily Mining Bonus

Zobacz filmy z naszej kopalni!

Budowa hali pod kopalnię

Kopalnia od środka

Wywiad z Mykola Maksymiv (współzałożyciel)

Co otrzymasz ode mnie w ramach współpracy?

Moje wsparcie

Rejestrując się z mojego polecenia otrzymujesz moje wsparcie. To znaczy, że możesz do mnie pisać o każdej porze i pytać o wszystko, co w danej chwili Cię dręczy.

Prezentacje video

W ramach współpracy otrzymasz ode mnie bezpłatnie spersonalizowane prezentacje video, prowadzące do Twojej strony internetowej. Wartość jednej prezentacji to około 1000zł.

Własna strona do polecania

Jeśli jesteś zainteresowany dodatkowymi zarobkami z tytułu polecania biznesów, możesz otrzymać gotową stronę do polecania.