Marketing – Najczęściej Popełniane Błędy – DasCoin • FutureNet • FutureAdPro

      Możliwość komentowania Marketing – Najczęściej Popełniane Błędy – DasCoin • FutureNet • FutureAdPro została wyłączona

W tym wpisie chciałbym zwrócić Wam uwagę na najczęściej popełniane błędy podczas promocji stron i biznesów na portalach typu social media oraz platformach reklamowych typu RevShare.

Obserwuję to zjawisko bardzo często, a ludzie dziwią się, dlaczego nikt nie przyłącza się do ich zespołów.

1. Wrzucanie samych reflinków

Niezwykle często spotykany błąd. Ludzie wrzucają sam link polecający i nic więcej, żadnego opisu. Kiedy ktoś natknie się na taki wpis, nie zwróci na niego nawet uwagi. Po pierwsze, nie wiadomo gdzie ten link prowadzi. W dzisiejszych czasach ludzie są już uczuleni na linki niewiadomego pochodzenia, ponieważ często mogą narobić dużo szkód na ich profilach, w postaci automatycznego spamowania tablicy i wysyłania wiadomości do ich znajomych.

Gdybyś Ty sam natknął się na taki post, kliknąłbyś w niego? Nie wydaje mi się. Dlatego też zawsze staraj się stworzyć do niego jakiś opis! Załóżmy jednak, że ktoś mimo wszystko kliknie w ten link. Co dzieje się dalej? Zostaje przeniesiony bezpośrednio do strony rejestracyjnej!

Zatem nawet jeśli jakimś cudem ktoś kliknie w ten link, to zostając odesłanym do strony rejestracyjnej momentalnie zamyka stronę. Dlaczego? Ponieważ nie ma bladego pojęcia gdzie się znajduje i do czego właśnie się rejestruje. Dlatego właśnie ZAWSZE staraj się stworzyć jakąś zachęcającą treść do swojego posta. Jego odbiór wygląda wtedy zupełnie inaczej

Teraz mniej więcej wiadomo już o co chodzi, jednak wciąż może to być za mało, aby potencjalny partner zrozumiał na czym to wszystko polega. Tu pojawia się drugi błąd.

2. Brak strony pośredniczącej

Facebook ma ograniczone możliwości jeśli chodzi o tworzenie treści. Trudno jest tu zrobić zachęcający post, wzbogacony obrazkami, wykresami, definicjami. Dlatego też nie powinieneś prowadzić użytkowników bezpośrednio do strony rejestracyjnej, ale stworzyć sobie jakąś stronę pośredniczącą, na której przedstawisz szczegółowo cały projekt i dopiero na niej stworzysz odnośniki do rejestracji. Oczywiście nie wstawiamy ponownie samego linku, lecz post z opisem, zachęcającym do odwiedzenia strony w celu zapoznania się z projektem.

Na stronie małymi krokami wprowadzasz użytkownika w świat kryptowalut, tłumaczysz czym są, czym jest BitCoin, jaka jest jego historia, dlaczego osiągnął sukces i dlaczego DasCoin również może ten sukces odnieść. Zobacz jak to wygląda w moim przypadku klikając TUTAJ.


Jeśli chcesz otrzymać własną, spersonalizowaną stronę do promocji DasCoin (ZOBACZ) w aż PIĘCIU językach (polski, angielski, niemiecki, hiszpański, chiński) to wystarczy że zakupisz DOWOLNĄ licencję na wydobycie DasCoin z mojego polecenia, oraz zaopatrzysz się w konto Advocat.

KLIKNIJ TUTAJ ABY WYKUPIĆ LICENCJĘ

Oprócz tego dołączysz do grupy B3TEAM zrzeszającej osoby chcące od życia czegoś więcej. Otrzymasz dostęp do prywatnej grupy na Facebooku, na której znajdziesz poradniki i różnego rodzaju szkolenia, natomiast doświadczeni ludzie odpowiedzą na każde Twoje pytanie.


Możesz również wzbogacać swoje posty różnymi emotikonami, które przyciągają wzrok swoimi kolorami. Warto również wrzucić do posta zdjęcie lub grafikę, ponieważ jest to również jeden z głównych elementów przyciągających uwagę odbiorcy.

3. Wrzucanie linków referencyjnych z FutureNet na platformę FutureAdPro

To jest chyba najbardziej załamujący mnie błąd. Pomijam fakt, że ponownie wrzucane są same reflinki bez żadnego sensownego opisu. Największą głupotą jest jednak fakt, że ludzie próbują ściągnąć nowych użytkowników do portalu FutureNet/FutureAdPro reklamując go na.. FutureAdPro. Spotkałem się z tym wielokrotnie i za każdym razem nie potrafię zrozumieć co kieruje ludźmi, kiedy decydują się na taką formę reklamy. Kupując adpacki otrzymujecie wyświetlenia reklam, które możecie w świetny sposób wykorzystać do promocji INNYCH biznesów. Ale zupełnie nie ma to sensu w przypadku reklamowania portalu FutureNet! Każdy wyświetlający taką reklamę jest już aktywnym użytkownikiem portalu! Nie zobaczy jej żaden niezarejestrowany użytkownik. Co za tym idzie, nie zdobędziecie ANI JEDNEGO nowego użytkownika! Marnujecie tylko swoje wyświetlenia i potencjał własnych pieniędzy!