Jak zarabiać więcej w FutureNet

      Możliwość komentowania Jak zarabiać więcej w FutureNet została wyłączona

Cześć!

Chciałbym Ci dzisiaj przedstawić technikę, dzięki której możesz zwiększyć swoje zarobki na matrycach w programie FutureNet nawet dwukrotnie!

Powinieneś już wiedzieć, że FutureNet oferuje 6 matryc o różnych wartościach, z czego każda matryca to niezależny biznes. Otrzymujemy prowizję w wysokości 5% wartości matrycy, do której wejdzie nowa osoba. W programie matrycowym otrzymujesz jednak również dodatkową prowizję, tzw. Matching Bonus. Jest to procent od zarobków naszych bezpośrednich poleconych. Jego wielkość zależy od posiadanych przez nas matryc. Przedstawia to poniższa grafika:

Przy okazji chciałbym Ci pokazać, jakie możliwości i potencjał niesie ze sobą system matryc. Spójrz na poniższą grafikę:

Jak widzisz w mojej matrycy znajdują się jedynie 4 osoby polecone bezpośrednio przeze mnie, natomiast łączna ilość osób w matrycy to 147 osób! Oznacza to, że 143 osoby znalazły się w mojej matrycy zupełnie bez mojego udziału! Zatem inwestycja 10$ przyniosła mi ponad 70$ zysku całkowicie pasywnie!

Wróćmy jednak do techniki zwiększenia swoich zarobków na matrycach. Rozważmy sytuację, w której posiadamy matrycę za 100$, a zatem przysługuje nam Matching Bonus w wysokości 50%. Wyobraź sobie teraz, że dwa pierwsze poziomy swojej matrycy wypełniasz swoimi bezpośrednimi poleconymi. Jest to zaledwie 12 osób, które mogą dwukrotnie zwiększyć Twoje zarobki. W jaki sposób?

Spójrz na poniższą grafikę!

Zielone kropki to Twoi bezpośredni poleceni, natomiast pomarańczowa to nowa osoba, która właśnie weszła do matrycy. Dostajesz za nią prowizję 5% od wartości matrycy, czyli 0,5$. Jednak obaj Twoi bezpośredni poleceni z dwóch pierwszych poziomów również zarabiają 0,5$. Oznacza to, że z każdego z nich przysługuje Ci Matching Bonus w wysokości 50%, czyli 0,25$ za każdego z nich. Zatem każda nowa osoba w matrycy daje Ci teraz 0,5$+0,5$ czyli 1$!

Gratuluję, właśnie podwoiłeś swoje zarobki! Wyobraź sobie sytuację, w której Twoi poleceni zajmują trzy pierwsze poziomy. Otrzymasz wtedy 0,5$ za nową osobę oraz 0,75$ Matching Bonusu! Oznacza to, że prowizja z zarobków Twoich poleconych przekroczy wartość prowizji od sprzedaży bezpośredniej!

Wyobraź sobie teraz jak będzie to wyglądać przy matrycach o wyższej wartości, kiedy zamiast 5$ będziesz otrzymywać 10$, zamiast 25$ dostaniesz 50$! Zarabianie online nigdy nie było łatwiejsze.

Szczegółową prezentację możesz zobaczyć w poniższym filmie

KLIKNIJ TUTAJ ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ