Futuro

Futuro jest kryptowalutą tworzoną przez serwis FutureNet. Jeśli nie miałeś wcześniej styczności z tym serwisem, odsyłam Cię TUTAJ aby dowiedzieć się czegoś więcej.

Dlaczego kryptowaluta FUTURO będzie czymś niezwykłym?

Wróćmy na moment do czasów kiedy BitCoin wchodził na rynek. Początkowo był praktycznie bez wartości i przez pierwsze lata ludzie nie wiedzieli tak naprawdę czym on jest. Co za tym idzie bardzo mało osób w ogóle się nim interesowało.

Dziś kryptowaluty są już dużo bardziej popularne, zwiększa się również świadomość społeczeństwa. Co zatem takiego niezwykłego ma w sobie kryptowaluta Futuro?

Futuro jest tworzone przez serwis FutureNet, czyli portal społecznościowy, który posiada już ponad 1,5 MILIONA aktywnych użytkowników! W momencie uruchomienia kryptowaluty Futuro będzie to już prawie 2 miliony osób! Co za tym idzie kryptowaluta od razu trafia do ludzi, dzięki czemu wraz ze startem stanie się już popularna.

Dodatkowo dla FUTURO będzie przygotowany rynek zbytu w postaci serwisu aukcyjnego na wzór allegro, na którym będziesz mógł używać FUTURO do płatności za licytowane przedmioty. W ten sposób uzyskasz także specjalne zniżki!

FUTURO zapłacisz także w fizycznych kawiarniach oraz restauracjach FutureNet, które już teraz są stawiane w Warszawie i Wrocławiu.

Futuro w momencie uruchomienia trafi na trzy duże giełdy kryptowalut. Co więcej, FutureNet jest na etapie prac nad uruchomieniem własnej giełdy kryptowalut!

Data wprowadzenia i więcej szczegółów

Uruchomienie Futuro

Futuro zostanie wprowadzone na rynek podczas eventu w Makau w dniach 24-25.11.2017

FUTURO zostanie uroczyście zaprezentowane na evencie w Makau (Chiny) w dniach 24-25.11.2017. Event zaplanowany jest na 4000 osób i jest największym do tej pory eventem w historii firmy.

Jak zdobyć Futuro?

Futuro będzie można otrzymać na trzy sposoby:

  • KAŻDY użytkownik posiadający matrycę ROYAL w portalu FutureNet otrzyma aż 50 darmowych Futuro coinów. Dodatkowo otrzymasz dodatkowe monety za każdego użytkownika na pozycji ROYAL w Twoim zespole
  • Zakup puli wydobywczej czyli tzw. Cloud Mining
  • Zakup tradycyjnej koparki na stronie FutureNet

Ile FUTURO trafi do obiegu?

W obiegu znajdzie się 100.000.000 (100 milionów) monet FUTURO, z czego:

  • 10% przeznaczone będzie do rozdania użytkownikom na pozycji ROYAL
  • 20% przeznaczone będzie na Cloud Mining
  • 70% trafi do tradycyjnego wydobycia

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ