FutureNet / FutureAdPro

FutureNet to platforma społecznościowa, która rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku i zebrała już miliony użytkowników z całego świata.  Funkcjonalnością bardzo zbliżona jest do popularnego Facebooka – tutaj również dodajesz posty, zdjęcia, komentujesz aktywność znajomych, korzystasz z czatu. Jest jednak spora różnica między tymi dwoma portalami. Facebook atakuje Cię dziesiątkami reklam, na których zarabia fortunę w zamian za to, że możesz korzystać z ich portalu. FutureNet wychodzi z innego założenia – tutaj portal płaci Ci za Twoją aktywność! Zamiast wydawać miliony dolarów na kampanie reklamowe, portal woli oddać te pieniądze użytkownikom w zamian za promocję ich portalu. Jest to układ niezwykle korzystny dla obu stron.

KLIKNIJ TUTAJ ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ

FutureNet to jednak nie tylko portal społecznościowy. Na czym można zarobić korzystając z tej platformy? Zacznijmy od matryc.

Kupując matrycę, otrzymujesz przede wszystkim tzw. Media Points, czyli wewnętrzną walutę portalu. Dzięki niej możesz wykupić różne usługi oferowane przez portal, o czym dowiesz się z poniższego filmu:

Oprócz Media Points, otrzymujesz również miejsce w planie marketingowym firmy, dzięki któremu możesz ZARABIAĆ NA ROZWOJU PORTALU. Do wyboru masz 6 matryc o różnych wartościach. Żeby kupić konkretną matrycę, musisz mieć wykupione wszystkie poprzednie. Przykładowo chcąc kupić matrycę za 50$, musisz posiadać również matrycę za 10$ oraz 25$. Jak działa taka matryca? Każda osoba w matrycy (zaczynając od Ciebie) dzieli się na 3 kolejne. Zatem na początku jesteś Ty, poziom niżej znajdą się już trzy osoby, z każdej z nich pojawią się kolejne trzy, co daje razem 12 osób (3+9). Matryca wypełnia się 10 poziomów w dół, co prezentuje poniższa grafika

Jak widzisz już pierwsza matryca kosztująca zaledwie 10$ jest w stanie pomieścić prawie 90.000 osób i daje Ci możliwość zarobienia łącznie ponad 44.000$! Wyobraź sobie teraz ile możesz zarobić wypełniając matryce o wyższej wartości i dostając 5% za każdą nową osobę. Ale to nie wszystko. Otrzymujesz również specjalny bonus w wysokości od 10% do 50% (w zależności od ilości posiadanych matryc) w momencie kiedy Twój bezpośredni polecony zarabia pieniądze (matching bonus).

KLIKNIJ TUTAJ ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ


Drugim modelem biznesowym jest program reklamowy. W tym programie wykupujemy paczki reklamowe (adpack), które umożliwiają wyświetlenie własnej reklamy promującej nasz biznes innym użytkownikom korzystającym z portalu. Dodatkowo serwis będzie nas nagradzał za naszą aktywność, którą jest obejrzenie dziesięciu reklam innych użytkowników. Każda paczka reklamowa generuje 120% w około 120 dni, jednak ten czas może się wydłużyć. Zatem kupując adpack za 50$ otrzymasz docelowo 60$, co daje 10$ zysku oraz reklama swojego własnego biznesu. Ponieważ każdy użytkownik FutureAdPro jest także użytkownikiem FutureNet, przy każdej wypłacie zarobionych pieniędzy, 5% tej kwoty automatycznie przeznaczane jest na system matryc. Oznacza to, że jeśli dana osoba rejestruje się w FutureAdPro i nie jest zainteresowana matrycami, to automatycznie te matryce i tak będą jej budowane, co będzie generowało dodatkowe dochody.

Ilość możliwych do kupienia adpacków jak i wielkość prowizji z poleceń zależą od posiadanego statusu. Przedstawia to poniższa grafika

Jak widzisz im większy posiadasz status, tym więcej paczek reklamowych jesteś w stanie kupić, otrzymujesz wyższe prowizje, a także możesz otrzymywać prowizję z poleceń aż do pięciu poziomów w dół!