FutureNet – Webinar 16.08.2017 (PODSUMOWANIE)

      Możliwość komentowania FutureNet – Webinar 16.08.2017 (PODSUMOWANIE) została wyłączona

W dniu 16.08.2017 odbył się kolejny Webinar, który poprowadził prezes firmy FutureNet – Roman Ziemian.

FutureNet sponsorem tytularnym zawodów piłki halowej we Wrocławiu

FutureNet zostaje sponsorem tytularnym mistrzostw piłki halowej. Na galerii Renoma, czyli jednej z większych galerii we Wrocławiu, zawiśnie billboard o powierzchni 1200m2. Wydarzenie odbędzie się w dniach 31.08-3.09

Trwają prace nad giełdą kryptowalut

Trwają prace nad udoskonalaniem giełdy kryptowalut, która prawdopodobnie zostanie uruchomiona wraz ze startem kryptowaluty Futuro. Na giełdzie nie tylko wymienimy Futuro czy BitCoiny, ale także dziesiątki innych kryptowalut. Dzięki prawie dwumilionowej społeczności, giełda szybko stanie się rozpoznawalna i zapewni tym samym stabilne źródło dochodu dla firmy.

Nowe lokale FutureNet Cafe oraz FutureNet Restaurant

W samym centrum Wrocławia – na rynku – powstanie dwupoziomowy lokal FutureNet Cafe. W Warszawie trwają już prace nad organizacją lokalu pod FutureNet Restaurant o powierzchni 900m2. Dopinane są także szczegóły dotyczące lokalu pod FutureNet Cafe na Krakowskim Przedmieściu. W Kijowie jest już działający lokal FutureNet Cafe, jednak trwają jeszcze prace nad przebrandowaniem.

FutureNet Academy

Ponownie gościliśmy naszego Globalnego Dyrektora Marketingu – Paula Warda. Zostały nagrane kolejne godziny szkoleń, na których omawiane będą usługi FutureNet, a także plan marketingowy i wskazówki dla nowych partnerów. Program zostanie uruchomiony już we wrześniu i dostępny będzie w wielu językach – w tym także po polsku.

Dwa nowe biura w Europie

Otwieramy także dwa nowe biura w Europie. Do tej pory Polska nie posiadała oficjalnie zarejestrowanego biura, teraz jednak się to zmieni. Polski oddział został już oficjalnie zarejestrowany, a jego biuro znajdzie się w najlepszej możliwej lokalizacji, czyli we wrocławskim SkyTower

Nowe biuro w Hong Kongu

Roman wraz ze Stephan wybierają się również do Hong Kongu, aby otworzyć kolejne biuro, tym razem przeznaczone na rynek Azjatycki. Odbędą się tam też spotkania z top-liderami z Chin.

Event w Macau

24-25 listopada odbędzie się największy w historii firmy event, na 4000 osób. Na evencie przedstawione zostaną plany na najbliższy czas a także zostanie uroczyście uruchomiona kryptowaluta Futuro. Wydarzenie będzie miało miejsce w Studio City Hotel, czyli ogromnym obiekcie, którego koszt postawienia wyniósł 2 miliardy dolarów.

FutureNet VOIP

Jest już dostępna aplikacja FutureNet VOIP, czyli komunikator na wzór popularnego messengera czy WhatsAppa. Dodatkowo Roman zaznacza, że od tej pory jest to jedyna możliwość kontaktu z nim. Nie będzie on już odpisywał na żadne wiadomości poza serwisem FutureNet.

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w serwisie FutureNet, załóż je już teraz klikając poniższy przycisk. Jeśli chcesz więcej informacji odnośnie możliwości zarobkowych jakie oferuje portal, przejdź do zakładki FutureNet / FutureAdPro