FutureNet – nowości z ostatniego Webinaru (20.04.2017)

      Możliwość komentowania FutureNet – nowości z ostatniego Webinaru (20.04.2017) została wyłączona

W tym wpisie chciałbym Ci przedstawić w skrócie najważniejsze informacje, jakie zostały podane podczas ostatniego Webinaru, który odbył się 20 kwietnia. Prezentację w formie video znajdziesz na dole strony. KLIKNIJ TUTAJ aby przejść.

Rocznica FutureAdPro

Program FutureAdPro obchodzi swoją pierwszą rocznicę. Jest to obecnie najstabilniejszy program na rynku, w którym od uruchomienia nie było żadnych zmian w zasadach funkcjonowania programu i z pewnością zostanie tak przez kolejne lata.

Aktualizacja aplikacji

Aplikacja mobilna została niedawno zaktualizowana, a w najbliższym czasie otrzyma kolejne usprawnienia. Możemy spodziewać się opcji wyszukiwania, tworzenia grup a także możliwości zakładania Fanpage.

FutureCloud

Do końca kwietnia zostanie udostępniona kolejna aplikacja – FutureCloud na urządzenia mobilne. FutureCloud zbliżone będzie funkcjonalnością do iCloud czy DropBox i oferować będzie niższe ceny niż inne platformy tego typu.

FutureNet Voice

Do końca maja zostanie wypuszczona aplikacja FutureNet Voice. Funkcjonalnością zbliżona będzie do komunikatorów znanych z innych platform jak Messenger czy Skype.

FutureAds

W serwisie FutureNet została również wprowadzona nowa usługa jaką jest FutureAds. Umożliwia ona promocję postów oraz własnego biznesu na tablicy aktualności.

Nowe biuro na Ukrainie

Otwarto również nowe, drugie już biuro na Ukrainie, w Kijowie. Już w tej chwili zatrudnia ono 10 osób, lecz docelowo będzie to 20-25 osób.

FutureNet już w tej chwili posiada ponad
milion użytkowników w 169 krajach!

CHINY WCHODZĄ DO PROGRAMU

Do programu dołączyły Chiny. Nie są to pojedyncze osoby, lecz topowi liderzy. Ostatnio pojawiła się informacja, że Korea Południowa w ciągu jednego dnia potrafi wypracować takie obroty, jak Europa w ciągu tygodnia. Chiny natomiast w ciągu jednego dnia robią obroty 7x większe, niż Korea. Oznacza to, że Chiny potrafią wypracować w jeden dzień taki obrót, jaki reszta świata wypracowuje w miesiąc!

Wysokość generowanych zysków

Na tę okoliczność FutureNet wprowadza również nowy procesor płatniczy dla Chin, jakim jest AliPay. Dodatkowo trwają prace nad rejestracja firmy i otwarciu biura w Hongkongu.

  • Chiny 86%
  • Korea Południowa 12%
  • Reszta Świata 2%

Karty kredytowe

Ponownie udostępnione będą karty kredytowe jako akceptowalna forma płatności. W przeszłości karty były już dostępne, jednak wycofano je z powodu prób oszustwa (chargeback)

Program Leasingowy

Program leasingowy cieszy się w Polsce ogromnym zainteresowaniem. W tej chwili firma próbuje również wyjść na rynek niemiecki. Dodatkowo firma prowadzi rozmowy z Audi. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to będą w stanie zaoferować najlepsze ceny w Polsce.

Kawiarnie

Firma otwiera również swoją kawiarnie w Warszawie, w najlepszej lokalizacji jaką jest Nowy Świat. Kawiarnia powinna być już czynna w okresie wakacyjnym. Docelowo kawiarni będzie dużo więcej w formie franczyzy.

Złoto

Kolejną nowością będzie możliwość wypłat pieniędzy zarobionych w programie w postaci złota, które będzie wysyłane na nasz adres domowy.

FuturoCoin

Kryptowaluta tworzona przez FutureNet. W momencie uruchomienia będziemy posiadać już ponad 2 mln aktywnych użytkowników, a także stworzony będzie rynek zbytu i cała sieć produktów, którą można będzie kupić za tę kryptowalutę. Dzięki temu kurs Futuro na giełdzie poszybuje w górę jak szalony.

FutureNet

Jak widzisz FutureNet to nie jest zwykły program online. FutureNet to ogromna, stabilna i stale rozwijająca się firma, będąca w tej chwili największą firmą sprzedaży bezpośredniej w Europie.

Tak naprawdę jest dopiero na początku swojej drogi na szczyt, a „drugi bieg” wrzuci dopiero na jesień, w momencie wprowadzenia kryptowaluty Futuro.

Zarejestruj się już teraz!

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w portalu FutureNet, zarejestruj się już teraz wchodząc na stronę http://FuturePortal.net lub klikając poniższy przycisk: