FutureNet – Nowości LIPIEC 2017

      Możliwość komentowania FutureNet – Nowości LIPIEC 2017 została wyłączona

W tym wpisie chciałbym Wam przedstawić podsumowanie nowości z portalu FutureNet na miesiąc LIPIEC

Nowe, szybkie serwery!

Z portalu FutureNet korzysta już ponad 1.500.000 użytkowników! Jest to ogromny sukces, ale również wyzwanie dla naszego zespołu. Aby zapewnić sprawne korzystanie z serwisu, postanowiliśmy przenieść naszą platformę na nowe, superszybkie serwery. Wiąże się to jednak z możliwością wystąpienia czasowych problemów z dostępnością naszych serwisów. Warto jednak być cierpliwym, ponieważ prace są już na ukończeniu a efekty Was zaskoczą!

FutureCloud na urządzenia z iOS!

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich użytkowników systemu iOS. FutureCloud jest już dostępny w AppStore. Możecie już pobierać naszą aplikację i korzystać w pełni z funkcjonalności zarówno chmury, jak i systemu FutureAdPro.

Informacja – Obowiązek pobrania aplikacji FutureCloud.
Aby zarabiać w FutureAdPro, konieczne jest pobranie aplikacji FutureCloud na swój telefon i zalogowanie się korzystając ze swojej nazwy użytkownika.

FutureNet Ads - dotrzyj setek tysięcy użytkowników!

Pojawiła się możliwość promowania postów! Dzięki temu możesz dotrzeć do tysięcy osób na całym świecie. Stwórz zachęcające posty, dodaj elementy call to action, określ swoją grupę odbiorców i zacznij promować się w globalnej społeczności FutureNet! Wypróbuj nasz system reklamowy już dziś i przekonaj się, że warto reklamować się w sieci!

Web Translator - rewolucja wśród tłumaczeń!

Jeśli korzystałeś kiedyś z Google Translate do przetłumaczenia obszernych tekstów to zapewne wiesz, że tłumaczenie przez automat nie zawsze spełnia nasze oczekiwania. W niektórych czynnościach maszyna nie jest w stanie zastąpić człowieka – tak też jest w przypadku tłumaczenia. Nowa usługa FutureNet – Web Translator – skupiać będzie wokół siebie osoby chcące przetłumaczyć swoje strony internetowe oraz tłumaczy freelancerów, którzy będą przekładać zlecone teksty na ich natywny język. Dzięki temu uzyskamy wysokiej jakości tłumaczenia i pewność, że treść zawsze będzie zrozumiała dla odbiorcy, a sens nie zostanie zmieniony przez automat.

BoardBest - premiera platformy blogowej!

Kolejny projekt FutureNet jest już na ukończeniu! Nowoczesna platforma blogowa będzie doskonałym narzędziem marketingowym dla każdego, kto prowadzi swój biznes. Wielofunkcyjny i przejrzysty system, oparty na WordPress, możliwość tworzenia Landing Page-y, integracja z kontami FutureNet, płatność Media Pointami oraz integracja z opisanym wcześniej Web Translatorem to tylko część funkcjonalności, jakie niesie za sobą “BoradBest”.

FutureNet Games - świat wirtualnej rozrywki!

Jesteś zapalonym graczem? A może po prostu chciałbyś na chwilę oderwać się od biznesowej rzeczywistości, podbić nieznaną galaktykę, stoczyć wojnę z armią orków lub rozwinąć potężną farmę? Już niedługo, na FutureNet pojawi się nowa, dedykowana platforma do gier, wzorowana na topowych rozwiązaniach rynku gamingowego online. Setki nowych gier wydawanych przez profesjonalne wydawnictwa trafią wkrótce na nasz portal. W oczekiwaniu na nowy system zachęcamy do zagrania w kilka tytułów, które są dostępne na obecnej platformie gamingowej FutureNet.

FutureNet Academy - cykl szkoleń video.

Jeśli tworzysz swoją strukturę FutureNet, dobrze wiesz jak ważny jest dobrze wyedukowany zespół oraz przygotowanie merytoryczne jego nowych członków. Chcąc ułatwić wam ten proces, przygotowaliśmy specjalną serię szkoleniowych wideo, na których nasz global marketing director, Hugh-Paul Ward demonstruje działanie naszych platform i pokazuje potencjał FutureNet i FutureAdPro. Całość będzie dostępna wkrótce w Akademii FutureNet.

Czy posiadasz już swoje konto w serwisie FutureNet?

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w serwisie FutureNet, zarejestruj się już teraz klikając poniższy przycisk! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o samym portalu i możliwościach zarobkowych jakie oferuje, przejdź do zakładki FutureNet