FutureNet – Nowości Czerwiec 2018

      Możliwość komentowania FutureNet – Nowości Czerwiec 2018 została wyłączona
FutureNet Nowości Czerwiec

Z tego wpisu dowiesz się o nowościach związanymi z portalem FutureNet!

Są to między innymi:

  • Futuro na CoinMarketCap
  • Futuro na kolejnych giełdach
  • Pierwsze Futuromaty!
  • Otwarcie kawiarni FutureNet we Wrocławiu

1. Futuro na CoinMarketCap

CoinMarketCap jest profesjonalnym serwisem służącym do śledzenia kursów najważniejszych i sprawdzonych kryptowalut. Możesz tu obserwować nie tylko historię ceny, ale znajdziesz także informację o giełdach na jakich znajduje się dana kryptowaluta czy o najświeższych informacjach.

Aby sprawdzić FUTURO na CoinMarketCap, kliknij TUTAJ.

2. Futuro na kolejnych giełdach

Jak już pewnie wiesz, Futuro po wystartowaniu znalazło się na dwóch giełdach – Piyasa.net oraz YObit.net. Na ten moment jest to także giełda CoinDeal, na której możesz kupić i sprzedać FUTURO za BitCoiny, ale także za Euro!

Firma prowadzi działania, aby Futuro systematycznie pojawiało się na kolejnych giełdach, w tym także na największej polskiej giełdzie kryptowalut BitBay. Futuro miało pojawić się na BitBay już w lutym, jednak z pewnych względów nie udało się tej daty dotrzymać. Jest wysoce prawdopodobne, że Futuro pojawi się na BitBay na przełomie lipca i sierpnia.

3. Pierwsze Futuromaty!

Jak firma zapowiedziała – tak zrobiła. Do siedzimy FutureNet trafił już pierwszy Futuromat, dzięki któremu będziesz mógł sprzedać oraz kupić Futuro za gotówkę! Oprócz Futuro maszyna pozwoli Ci także przeprowadzać transakcje na innych kryptowalutach.

W tej chwili trwają testy, a kiedy wszystko pójdzie zgodnie z planem pierwszy Futuromat stanie w kawiarni FutureNet we Wrocławiu!

4. Otwarcie kawiarni FutureNet we Wrocławiu

Niedawno miało miejsce oficjalne otwarcie pierwszej kawiarni FutureNet w Polsce. Do tej pory działała ona na Ukrainie, natomiast teraz możecie już napić się wyjątkowej kawy w samym centrum Wrocławia, czyli na Rynku! Oprócz tego cały czas trwają prace nad restauracją FutureNet, która zostanie otwarta w kolejnej świetnej lokalizacji, tym razem w Warszawie!

Docelowo w każdym lokalu FutureNet będziesz mógł zapłacić przy użyciu kryptowaluty Futuro!

Nie posiadasz jeszcze konta w portalu?

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w portalu FutureNet, możesz założyć je całkowicie BEZPŁATNIE wchodząc na stronę FuturePortal.net