FutureNet – nowa odsłona serwisu!

      Możliwość komentowania FutureNet – nowa odsłona serwisu! została wyłączona

FutureNet wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników opracował nowy wygląd portalu, który stał się teraz nowoczesny i bardziej intuicyjny.

Menu główne zostało posegregowane w bardziej logiczny sposób, natomiast nieużywane przez nas funkcje portalu mogą być bez problemu ukryte, poprzez wciśnięcie nagłówka danej sekcji.

Jeśli stracimy nasze menu z pola widzenia poprzez przewijanie naszej tablicy, możemy łatwo uzyskać do niego dostęp klikając przycisk obok logo FutureNet

 

Jak widzisz dostęp do najważniejszych funkcji serwisu znajdziesz praktycznie każdym miejscu, podczas poruszania się po serwisie.

Oprócz tego możemy szybko uzyskać dostęp do zakładki ‚Twój biznes‚ poprzez wciśnięcie ikony dolara obok ikony powiadomień na głównym pasku.

Aktualizację otrzymała również mobilna wersja serwisu. Nowa wersja aplikacji dostępna jest już do pobrania zarówno w sklepie Play na androidzie jak i w AppStore na iOS.

FutureNet zamierza również uruchomić nowe usługi, które zaoferują kolejne już możliwości zarobienia pieniędzy bez wychodzenia z domu.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie FutureNet, załóż je teraz klikając poniższy link

ZAREJESTRUJ SIĘ

Pamiętaj, że w FutureNet możesz zarabiać inwestując zaledwie 10$, a możliwości jakie daje program matrycowy są ogromne. Dla przypomnienia przedstawię Ci tabelkę, która prezentuje potencjał drzemiący w najtańszej matrycy za 10$.

Każda matryca to 10 poziomów i prawie 90.000 miejsc dla nowych osób. Zatem po zapełnieniu najtańszej matrycy o wartości 10$ jesteś w stanie uzyskać aż 44.286$ zysku!

Zarabianie w internecie nigdy nie było łatwiejsze i bezpieczniejsze!

NIE ZWLEKAJ I ZAŁÓŻ SWOJE KONTO JUŻ TERAZ