FutureNet – czym są Media Points?

      Możliwość komentowania FutureNet – czym są Media Points? została wyłączona

W tym wpisie chciałbym krótko wyjaśnić Ci, czym są tzw. Media Points, które otrzymujesz wraz z zakupem matrycy.

Otóż krótko mówiąc – Media Points to wewnętrzna waluta portalu FutureNet. Punkty te możesz wymieniać na różne usługi oferowane przez portal, zamiast płacić za nie pieniędzmi.

Ilość otrzymanych Media Points zależy od zakupionych matryc:

  • Matryca 10$ – 1.000 MP
  • Matryca 25$ – 2.500 MP
  • Matryca 50$ – 5.000 MP
  • Matryca 100$ – 10.000 MP
  • Matryca 500$ – 50.000 MP
  • Matryca 1.000$ – 100.000 MP

Spośród oferowanych usług możemy wymienić między innymi:

Landing Page

Jest to tzw. strona przechwytująca, dzięki której możesz reklamować dowolny biznes. Stworzenie takiej strony zajmie Ci kilka minut, a kreator poprowadzi Cię przez proces jej tworzenia krok po kroku. Do dyspozycji jest wiele wysokiej jakości szablonów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Momentum system

Momentum System również oferuje Landing Page, jednak jest skupiony na promowaniu samego FutureNet. Otrzymasz gotowe narzędzia do promocji serwisu przy użyciu swoich linków polecających, wraz z przygotowanym autoresponderem. Potencjalny użytkownik otrzymywać będzie gotowe wiadomości zachęcające go do założenia konta w portalu.

FutureCloud

FutureCloud to tak zwana chmura. Oferuje ona miejsce w sieci do przechowywania Twoich plików, natomiast dostęp do nich uzyskasz bez względu na miejsce, w jakim aktualnie się znajdujesz oraz urządzenie, z jakiego aktualnie korzystasz.

FutureBlog

Czy kiedykolwiek chciałeś prowadzić własnego bloga, jednak brakowało Ci wiedzy technicznej? Z FutureBlog stworzysz własnego bloga od zera, korzystając z gotowych szablonów i wygodnego kreatora, który poprowadzi Cię krok po kroku przez proces tworzenia. Pisanie blogów nigdy nie było łatwiejsze!

Swoich media points możesz również użyć w celu uzyskania rabatu w sklepie online! Firma planuje wprowadzanie coraz więcej przydatnych narzędzi i usług, za które będziesz mógł zapłacić korzystając z Media Points.

Jak widzisz kupując matryce otrzymujesz nie tylko miejsce w planie marketingowym firmy, ale również realne produkty! Firma dokłada wszelkich starań aby dostarczyć użytkownikom wysokiej jakości usługi, uzyskując tym samym ogromną stabilność i rozwój. Nie zwlekaj i załóż swoje konto już teraz!

http://FuturePortal.net