DasCoin Tokio – Podsumowanie Eventu 30.09.2017

      Możliwość komentowania DasCoin Tokio – Podsumowanie Eventu 30.09.2017 została wyłączona
DasCoin Event Tokio

W tym wpisie podsumuję najważniejsze informacje, które zostały przekazane na evencie NetLeaders w Tokio.

Wewnętrzna giełda DasExchange

Najważniejszym punktem całego spotkania było uruchomienie giełdy wewnętrznej DasExchange. Dostęp do niej otrzymasz po zalogowaniu się na swój portfel WebWallet, który dostępny jest już w nowej wersji.

DasExchange

Wewnętrzna giełda DasExchange została uruchomiona!

Uroczyste otwarcie giełdy DasExchange poprowadził CEO DasCoin – Michael Mathias. Zostało to dokonane w dość nietypowej formie – w postaci hologramu. Video otwierające giełdę możesz zobaczyć poniżej.

Historyczna transakcja ustanowiła cenę DasCoina na poziomie 0,33€. Reszta leży w rękach społeczności. Została również ponownie potwierdzona informacja, że wejście na giełdy zewnętrzne nastąpi w pierwszym kwartale 2018 roku. Do dokonywania transakcji na giełdzie niezbędne jest posiadanie Validatora, który kupisz po zalogowaniu się do swojego biura NetLeaders.

DasCoin Validator

Validator DasCoin – urządzenie przechowujące nasze klucze prywatne, niezbędne do wykonania transakcji na giełdzie.

Validator niezbędny jest w celu zachowania bezpieczeństwa transakcji – będzie on przechowywał Twoje klucze prywatne i używany będzie w celu potwierdzenia każdej transakcji dokonanej na giełdzie.

Oprócz obsługi DasCoina, przy pomocy Validatora możesz również zabezpieczyć swój portfel BitCoin, BitCoin Cash, Ethereum oraz Ripple.

Niezależny członek zarządu – Anna Hejka

Anna Hejka

Anna Hejka – niezależny członek zarządu DasCoin! Jest to jedna z najbogatszych Polek.

Przedstawiono również nowego niezależnego członka zarządu DasCoin (zarejestrowanym w Hong Kongu), a została nim Anna Hejka – jedna z najbogatszych Polek! Poniżej przedstawię jedynie kilka jej osiągnięć:

Założyciel i Dyrektor Zarządzający Heyka Capital Markets Group, banku inwestycyjnego skupiającego się na instytucjach finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej i USA. Tworzyła, prywatyzowała, zarządzała, restrukturyzowała, finansowała, kupowała, monitorowała i sprzedawała dziesiątki przedsiębiorstw z wielu sektorów, o łącznej wartości powyżej 800 mln USD

Wicedyrektor Institutional Equity Sales w Security Pacific w Stanach Zjednoczonych.

Dyrektor Naczelny ABC Data Holding SA (3 przedsiębiorstwa teleinformatyczne, 300 pracowników, obroty przekraczające 900 mln EUR) odpowiedzialna za strategię, finansowanie, fuzje i przejęcia, IPO oraz relacje inwestorskie.

Założyciel i Dyrektor Zarządziający Poland Growth Funds. Pozyskała ponad 50 mln USD od inwestorów z USA, Japonii, Austrtalii, Hong Kongu i Europy. Organizowała krajowe oraz zagraniczne fundusze i spółki celowe na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, Antylach Holenderskich, Cyprze, w USA, Malezji oraz Polsce.

Kierownik w banku JP Morgan Chase do spraw finansów korporacyjnych największych hiszpańskich przedsiębiorstw, zarządzania portfelem korporacyjnych papierów dłużnych firm w Hiszpanii i Portugalii oraz analiz sektorowych i makroekonomicznych. Nadzorowała zespołem w procesie analizy zdolności kredytowej.

Anna Hejka

Anna Hejka była jurorką polskiej edycji programu Dragon’s Den.

Dwujęzyczny MBA uzyskany w IESE w Hiszpanii (ówczesny nr 1 w rankingu Business Intelligence Unit) – wspólny program we współpracy z Harvard Business School. Uzyskała tytuł magistra z ekonomii międzynarodowej.

Juror w programie Dragon’s Den

Jovan Petrovic – DasNet

Jovan Petrovic

Jovan Petrovic – DasNet. Wystąpienie na temat planów rozwoju sieci DasNet.

Jovan Petrovic opowiadał o planach rozwoju sieci DasNet. W tej chwili centrum danych, czyli tzw. węzeł znajduje się w pięciu lokalizacjach – w Holandii, Szwecji, Szwajcarii, Serbii oraz na Malcie.

Do końca tego roku pojawi się pięć kolejnych lokalizacji – Singapur, Tokio, Hongkong oraz wschodnie i zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych.

Docelowo mają powstać 33 węzły zarządzane przez firmę, oraz węzły społecznościowe, tworzone przez każdego użytkownika, chcącego rozwijać sieć razem z nami. W ten sposób stworzymy wielką, bezpieczną i wydajną sieć.

DasPay – ICO 2018

DasPay

Usługa DasPay pojawi się w 2018 roku w formie ICO, umożliwiając płatności telefonem z wykorzystaniem technologii zbliżeniowej.

DasPay pojawi się w 2018 roku w formie ICO. Dzięki tej usłudze będziemy mogli płacić swoim telefonem w każdym punkcie wyposażonym w terminal płatniczy obsługujący technologię zbliżeniową.

Wprowadzenie usługi nie wymaga zmiany obecnej infrastruktury! Dzięki usłudze DasPay, DasCoin stanie się powszechnie używaną kryptowalutą.

Przedłużenie zakupu licencji

Po Evencie w Tokio miały zmienić się zasady zakupu licencji. Do tej pory zakupione licencje posiadały zablokowany Frequency Lock, czyli trudność wydobycia. Ustalała ona z góry ilość monet jakie otrzymamy przy danej licencji. Po uruchomieniu giełdy sytuacja miała się zmienić, a Frequency Lock dla nowych licencji nie miał już być stały.

Firma postanowiła jednak zrobić niespodziankę i przedłużyć możliwość zakupu licencji o jeszcze jeden miesiąc na dotychczasowych warunkach. Oznacza to, że jeszcze przez cały październik możesz kupić licencję z niezmiennym Frequency Lock!

KLIKNIJ TUTAJ ABY KUPIĆ LICENCJĘ