DasCoin – nowe informacje po spotkaniu w Zurychu

      Możliwość komentowania DasCoin – nowe informacje po spotkaniu w Zurychu została wyłączona

31 marca 2017 roku odbyło się spotkanie z przedstawicielami NetLeaders w Zurychu. Oprócz oficjalnego uruchomienia systemu blockchain (http://dascoinexplorer.com) przedstawiono nowe osoby związane z projektem.

Informacje jakie przedstawiły te osoby są dla mnie ważniejsze niż samo uruchomienie BlockChain. Pokazuje to tylko jak bardzo doświadczeni ludzie zajmują się wprowadzeniem na rynek rewolucyjnej kryptowaluty jaką jest #DasCoin.


 

Eberhard Wedekind

Jest to osoba odpowiedzialna za budowę marki Volvo. Zarządzał on prawie grupą prawie 3000 osób. W DasCoin również będzie odpowiedzialny za budowę marki.

Pavel Bains

Założyciel Bluzelle – firmy związanej z budowaniem systemów blockchain. Przedstawiał on różne możliwości, między innymi polisy ubezpieczeniowe oparte o system blockchain.

Lim Soon Hock

Osoba związana z Compaq Computer Asia, dzięki której wartość firmy wzrosła z 30 milionów dolarów do jednego miliarda w ciągu siedmiu lat. Lim Soon Hock chce promować DasCoina jako kryptowalutę zaufania.

St Luke’s

ST Luke’s jest topową londyńską firmą marketingową, która współpracowała z takimi markami jak Heineken, IKEA czy Amazon, a jedną swoją reklamą potrafili wypracować dla firmy miliardowe zyski.

Brian Semkiw

Założyciel firmy Carta Worldwide zajmującej się technologią płatniczą. Jest to ta sama osoba, która tworzyła ApplePay, Vodafone Finance, dostarczał rozwiązania dla VISA czy MasterCard, a także jest odpowiedzialny za cały system rozliczeniowy Ubera.

KC See

Osoba, której Robert Kiyosaki dziękuje na pierwszej stronie swojej książki „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec”. KC See ma ogromne doświadczenie, budował wielkie struktury w Azji i będzie odpowiedzialny za szkolenia i edukację ludzi.

Jak widzisz za DasCoinem stoją ludzie z ogromnym doświadczeniem w branży. W chwili pisania tego posta Frequency Lock wynosi 5.8, zatem wciąż możesz uzyskać niską cenę za jedną monetę!

Obecny Frequency Lock wynosi 17,5. Kolejny wzrost nastąpi za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojej licencji na wydobycie tej rewolucyjnej kryptowaluty, możesz kupić ją klikając przycisk poniżej