DasCoin – najlepsza inwestycja 2017 roku

      Możliwość komentowania DasCoin – najlepsza inwestycja 2017 roku została wyłączona

W tym wpisie chciałbym przedstawić Ci więcej informacji na temat nowej, rewolucyjnej kryptowaluty jaką jest DasCoin, która pozwoli Ci zarobić pieniądze przez internet w całkowicie pasywny sposób!

Zanim jednak przejdziemy do szczegółów, przeanalizujmy sobie krótko historię najbardziej popularnej w tej chwili kryptowaluty – BitCoina.

BitCoin został wprowadzony na rynek w 2009 roku. Początkowo był zupełnie bez wartości i pod koniec roku ustalono kurs na poziomie 1$ = 1309 BTC. Około pół roku później użyto BitCoina jako waluty po raz pierwszy – zapłacono nim za pizzę 10.000 BTC. Jak już pewnie wiesz, obecna cena BitCoina to ponad 1000$. Oznacza to, że bitcoiny którymi zapłacono za pizzę są teraz warte 10.000.000$! Spójrz teraz na wykres ceny BitCoina na przestrzeni ostatnich dwóch lat

Jak widzisz jego cena cały czas rośnie! Wynika to z tego, że z roku na rok wydobywamy dwa razy mniej BitCoinów, a zainteresowanych nim ludźmi przybywa każdego dnia.

Wróćmy teraz do DasCoina. Jest to ulepszona wersja BitCoina.

  • Transakcje wykonywane będą zdecydowanie szybciej, ponieważ posiada on 6-sekundowe bloki (w przypadku BitCoina czas między blokami to 10 minut)
  • Dzięki DasCoinowi możesz zawrzeć tzw. smart kontrakty, czyli cyfrową wersję umowy, którą zawrzeć możesz bez obecności prawników i tony papierów. Wykorzystywany jest do tego ten sam system bloków co w przypadku kryptowaluty, a zatem bezpieczeństwo takiej usługi stoi na najwyższym poziomie
  • DasCoinem zapłacisz zbliżeniowo przy pomocy telefonu komórkowego! DasCoin wprowadza usługę DasPay – aplikację, która pozwoli Ci zapłacić za zakupy przykładając telefon do terminalu. Podobną usługę oferuje w tej chwili AndroidPay czy ApplePay, jednak tam płacisz pieniędzmi ze swojego konta, tutaj płacisz kryptowalutą!

Jak widzisz potencjał jaki oferuje DasCoin jest ogromny. Wg prognoz analityków jego cena osiągnie już 5,5€ w ciągu pierwszych dwóch lat od wprowadzenia go w obieg.

Przyjrzyjmy się zatem możliwościom jakie daje DasCoin. W tej chwili możesz wykupić licencję na wydobycie tej rewolucyjnej kryptowaluty.

KLIKNIJ TUTAJ ABY WYKUPIĆ LICENCJĘ

Do wyboru jest 5 licencji o różnych wartościach:

Jak widzisz każdą z licencji charakteryzują inne warunki wydobycia, tak zwane cykle, bonus, upgrades oraz frequency lock. Wszystko to ma wpływ na ostateczną ilość możliwych do wydobycia monet. Im większa licencja – tym mniejsza cena za jedną monetę.

Ważne jest, aby wykupić licencję jak najszybciej, ponieważ frequency lock ma ogromny wpływ na ilość wydobytych monet, a jest on zwiększany raz na dwa tygodnie. W momencie zakupu licencji, jego aktualna wartość jest zapisywana dla naszego konta. Oznacza to, że jeśli wzrośnie  do 10, to Ciebie nadal obowiązuje frequency lock aktualny w chwili zakupu licencji.

Więcej szczegółów znajdziesz na poniższym filmie:

KLIKNIJ TUTAJ I WYKUP SWOJĄ LICENCJĘ JUŻ TERAZ!