DasCoin – jak zweryfikować numer telefonu? | Uruchomienie BlockChain!

      Możliwość komentowania DasCoin – jak zweryfikować numer telefonu? | Uruchomienie BlockChain! została wyłączona

Zweryfikowanie numeru telefonu w serwisie NetLeaders jest czynnością bardzo prostą i jednocześnie niezbędną, aby uzyskać dostęp do WebWallet. Wielu osobom sprawia to jednak problemy, dlatego pokażę Wam dzisiaj krok po kroku jak przejść przez proces weryfikacji.

Pierwszym krokiem jest zalogowanie się na swoje konto w portalu NetLeaders

Teraz klikamy bezpośrednio w informację o niezweryfikowanym numerze telefonu, lub wchodzimy w ustawienia konta klikając trzy kropki obok nazwy naszego konta, a następnie „Account Settings

Kolejnym krokiem jest uzupełnienie naszego numeru telefonu, choć powinniśmy to zrobić już przy rejestracji. Obok pola z numerem telefonu zobaczymy przycisk „Click here to verify” . Jednak zanim go wciśniesz upewnij się, że Twój numer telefonu poprzedzony jest kodem +48, ponieważ to właśnie jego brak sprawia wielu ludziom problemy z weryfikacją.

Teraz pozostaje nam kliknąć przycisk „Click here to verify” i przepisanie kodu z smsa, który powinniśmy otrzymać w ciągu kilku sekund.

Jeśli dobrze przepisaliśmy kod, ujrzymy informację o pomyślnie zweryfikowanym numerze.

 

Uroczyste uruchomienie BlockChain

31 marca odbyło się spotkanie z przedstawicielami NetLeaders w Zurychu, na którym nastąpiło oficjalne, uroczyste uruchomienie BlockChainu. Czas między kolejnymi blokami to zaledwie 6 sekund, tak jak było to zapowiadane wcześniej. Dzięki temu transakcje wykonywane będą natychmiastowo, a płatności mobilne DasPay realizowane będą bez żadnych problemów.

Blockchain możesz podejrzeć klikając tutaj.

Jednocześnie wzrósł Frequency Lock z 5,5 na 5,8. Jest to zatem ostatni dzwonek na zakup swojej licencji po niskiej cenie, ponieważ zainteresowanie DasCoinem jest coraz większe, a właściciele przekazali na spotkaniu zupełnie nowe informacje, które uczynią tę kryptowalutę niezwykłą. Podsumowanie całego spotkania znajdzie się w kolejnym wpisie.

Obecny Frequency Lock wynosi 17,5. Kolejny wzrost nastąpi za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)