DasCoin – jak wykupić licencję oraz zapłacić przy pomocy BitCoin

      Możliwość komentowania DasCoin – jak wykupić licencję oraz zapłacić przy pomocy BitCoin została wyłączona

Dziś chciałbym pokazać Ci w jaki sposób wykupić licencję na wydobycie kryptowaluty DasCoin. Do opłacenia licencji będziemy potrzebować portfela BitCoin. Zatem jeśli nie miałeś nigdy styczności z BitCoinem, to pokażę Ci również krok po kroku co należy zrobić, aby przy jego pomocy sfinalizować transakcję. Zacznijmy od wejścia na stronę http://DasCoin.ME w celu zakupu licencji.

Pierwszym krokiem jest uzupełnienie podstawowych danych, takich jak nazwa użytkownika, hasło, swoje imię i nazwisko, adres email, numer telefonu (pamiętając, aby poprzedzić go +48) oraz kraj. Następnie akceptujemy regulamin i wciskamy przycisk REGISTER.

Na nasz adres email został teraz wysłany link aktywacyjny. Po jego kliknięciu Twoje konto będzie gotowe i możesz się już zalogować. Pierwszą rzeczą jaką ujrzysz po zalogowaniu się do panelu jest wybór jednej z sześciu dostępnych licencji. Którą wybierzesz zależy tylko od Ciebie, generalnie im wyższa licencja tym lepsze warunki i ostatecznie mniejsza cena za pojedynczą monetę.

Po zaakceptowaniu regulaminu staniesz przed wyborem opcji płatności. Opcja trzecia – przelew bankowy została wyłączona, zatem zostaje Ci przelew BitCoin oraz Gift Code. Jeśli nie otrzymałeś od nikogo takiego kodu, to jedyną opcją płatności jest BitCoin. Zaznacz zatem BitCoin Payment i przejdź dalej.

Teraz jesteś na etapie zakupu dodatkowej licencji dla Twojego konta – Advocate. Licencja ta umożliwia zarabianie na polecaniu DasCoina, zatem tylko od Ciebie zależy, czy traktujesz DasCoina tylko jako inwestycję długoterminową, czy chcesz zarobić dodatkowe pieniądze dzięki polecaniu. Więcej o licencji Advocate dowiesz się z poniższego filmu

Po przejściu do następnego kroku zobaczysz krótkie podsumowanie. Kliknij zatem ‚Pay invoice with BitCoin’

W tym momencie na Twój adres email został wysłany adres portfela BitCoin oraz dokładna kwota, jaką należy na niego przelać. Jeśli korzystałeś już wcześniej z płatności poprzez BitCoin, to nie będziesz miał problemu z opłaceniem licencji. Jeśli jednak jest to Twój pierwszy raz, kiedy masz styczność z BitCoinem, to pokażę Ci teraz jak szybko założyć konto na giełdzie, kupić określoną ilość BitCoinów oraz dokonać przelewu.

Pierwszym krokiem jest udanie się na stronę http://bitbay.net i założenie swojego konta.
Po zalogowaniu się do panelu, rozwiń menu po lewej stronie a następnie wybierz WPŁATY oraz wybierz walutę PLN. Otrzymasz informację na jaki rachunek należy przelać pieniądze oraz jaki ustawić tytuł przelewu. W moim przypadku ilość bitcoinów potrzebnych do przelewu to 0.07008, zatem przy obecnym kursie potrzebowałbym zasilić swoje konto za około 440zł.

Kiedy przelejesz odpowiednią kwotę na podany rachunek, saldo Twojego konta widoczne na górze strony wzrośnie o przelaną kwotę.

Teraz ponownie rozwiń menu po lewej stronie, tym razem wybierz jednak GIEŁDA oraz SZYBKA TRANSAKCJA.

Po prawej stronie zamień swoje złotówki na BitCoiny wpisując odpowiednią kwotę i wciskając KUP TERAZ.

Kiedy BitCoiny znajdują się już na Twoim koncie, rozwiń ponownie menu z lewej strony, przejdź do WYPŁATY, zaznacz BitCoin i wykonaj przelew zgodnie z instrukcjami wysłanymi do Ciebie na adres email. Cały proces zakupu licencji wraz z wykonaniem płatności znajdziesz na filmie na końcu tego wpisu.

Po wykonaniu przelewu, musi on jeszcze zostać potwierdzony przez sieć, co trwa zazwyczaj około 30 minut. Po uzyskaniu potwierdzenia z sieci, Twoja licencja zostanie automatycznie aktywowana. Jeśli jednak z przyczyn niezależnych od Ciebie (np. mocno zapchana sieć bitcoin) przelew nie dojdzie w przeciągu 10 godzin od potwierdzenia płatności w serwisie NetLeaders, Twoja licencja nie zostanie aktywowana automatycznie i będziesz musiał pisać do supportu, w celu ręcznego uruchomienia licencji. W swoim panelu w serwisie NetLeaders otrzymasz również informację o niezweryfikowanym numerze telefonu. Wciśnij zatem VERIFY PHONE a następnie przycisk SEND SMS i przepisz wysłany do Ciebie kod. Jest to konieczne w celu uzyskania w późniejszym czasie dostępu do swojego portfela WebWallet, na którym będą przechowywane wydobyte dla Ciebie DasCoiny.