DasCoin – Jak aktywować portfel WebWallet oraz jak połączyć licencje

      Możliwość komentowania DasCoin – Jak aktywować portfel WebWallet oraz jak połączyć licencje została wyłączona

W tym wpisie pokażę Ci krok po kroku w jaki sposób aktywować swój portfel WebWallet.

Zaloguj się na swoją skrzynkę pocztową i poszukaj wiadomości od „no_reply@webwallet.com”. Wiadomości te potrafią również trafić do folderu SPAM, zatem zajrzyj również tam.

Nie martw się, jeśli nie otrzymałeś jeszcze swojego zaproszenia do WebWallet.
Wiadomości te wysyłane są grupami, w zależności od daty zakupu licencji. Dodatkowo pamiętaj, że warunkiem otrzymania zaproszenia jest zweryfikowanie swojego numeru telefonu w serwisie NetLeaders. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś – TUTAJ znajdziesz instrukcję weryfikacji.

Po kliknięciu linku aktywacyjnego w wiadomości email, zostaniesz przeniesiony do strony WebWallet, na której będziesz miał do wyboru dwie opcje

Jeśli zakładasz swój pierwszy portfel, wybierz opcję „REGISTER NEW ACCOUNT”.
W kolejnym oknie uzupełnij informacje takie jak login i hasło do portfela, oraz swoje dane osobowe. Następnie wciśnij przycisk NEXT STEP.

Ponownie sprawdź swoją skrzynkę pocztową, ponieważ dostałeś właśnie wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu przycisku „CONFIRM ACCOUNTS” zostaniesz ponownie przeniesiony do strony WebWallet, a także zostanie do Ciebie wysłany SMS z kodem weryfikacyjnym. Po przepisaniu kodu z SMSa, Twój portfel jest zweryfikowany i gotowy do użycia.

Jeśli posiadasz więcej licencji, możesz dla każdej z nich założyć osobny portfel korzystając z powyższej instrukcji, lub podpiąć licencje do już istniejącego portfela. W tej sytuacji po kliknięciu linku z zaproszenia po prostu logujemy się do swojego portfela, zamiast klikać „REGISTER NEW ACCOUNT”. Ponownie przepisujemy kod z SMSa i nasze licencje są teraz podpięte pod jeden wspólny portfel.

Jak widzisz moja pierwsza licencja została zakupiona kiedy frequency lock wynosił tylko 3,7! Co za tym idzie, daje mi to 356 monet. Moja kolejna licencja zakupiona w tej samej cenie, jednak przy frequency lock na poziomie 5, choć posiada ponad 100 cykli więcej, oferuje jedynie 286 monet.

Nie zwlekaj zatem z zakupem licencji! Każdy wzrost frequency lock to mniejsza ilość wydobytych monet, a zatem większa cena za jedną monetę!

Obecny Frequency Lock wynosi 17,5. Kolejny wzrost nastąpi za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)