Czy warto inwestować w kryptowaluty?

      Możliwość komentowania Czy warto inwestować w kryptowaluty? została wyłączona

W tym wpisie chciałbym Ci uświadomić, jak ogromny potencjał zarobkowy niosą ze sobą kryptowaluty. Nie będę natomiast rozpisywał się za bardzo czym one są, ponieważ informacji na ten temat w internecie jest mnóstwo, natomiast w dużym uproszczeniu jest to po prostu waluta cyfrowa.

BitCoin

Najbardziej popularną kryptowalutą jest BitCoin. Kiedy wchodził na rynek ponad 8 lat temu, jego wartość była niemal zerowa. Mogłeś kupić nawet 1.000 BTC w cenie jednego dolara. W tej chwili jego wartość wynosi ponad 2.000$. W ostatnich dniach była niedaleko od osiągnięcia wartości 3.000$!

Dlaczego BitCoin osiąga takie wysokie wartości? BitCoin jest walutą zdecentralizowaną. Oznacza to, że jest niezależny od rządów, banków, nie ma właściciela, a tym samym nikt nie ma nad nim kontroli. Nie ma możliwości, żeby ktoś zamroził Twoje środki czy wykradł je z Twojego portfela. BitCoin jest anonimowy, nie podpisujesz żadnych umów, nie podajesz danych osobowych, a pieniądze możesz wysłać z jednego końca świata na drugi w zaledwie kilka minut.

Ludzie wolą trzymać pieniądze na portfelach BitCoinowych zamiast na kontach w banku, ponieważ w tej sposób pieniądze są bezpieczniejsze, a dodatkowo mnożą się na naszych oczach dzięki wzrostowi wartości BitCoina.

BitCoin został niedawno uznany za pełnoprawny środek płatniczy w Japonii, dzięki czemu coraz więcej firm się nim interesuje, a tym samym jego wartość rośnie. Ilość BitCoinów jest ściśle ustalona, nie da się ich dodrukować, dzięki czemu jest odporny na inflację. Z każdym rokiem wydobywanych jest coraz mniej BitCoinów, natomiast liczba zainteresowanych nim osób stale rośnie. Dzięki temu wartość tej kryptowaluty już zawsze będzie pięła się w górę, mimo chwilowych zawahań.

Jak zatem zarabiać na BitCoinie? Możesz do tego podejść na kilka sposobów.
Pierwszy z nich to po prostu zakup jakiejś ilości tej kryptowaluty, trzymanie jej na swoim portfelu przez następne lata i cierpliwe czekanie na wzrost jej wartości.
Druga opcja to każdego dnia śledzenie wykresów na giełdzie i handel. Kupujesz taniej, sprzedajesz drożej. Jest to opcja dla bardziej zaawansowanych osób.

Trzecia opcja – najlepsza z możliwych, szczególnie dla osób nie posiadających dużej wiedzy – zakup puli wydobywczych w tzw. kopalniach BitCoinów. Kupujesz wybraną przez siebie pulę, Twoje pieniądze firma inwestuje w sprzęt, a z Tobą dzieli się zyskami z wydobytych BitCoinów. Jest to najlepsza opcja, ponieważ inwestując raz, zapewniasz sobie przychód pasywny. Więcej o tym sposobie znajdziesz w moim artykule poświęconym kopalni BitClub Network.


DasCoin

Kolejną kryptowalutą godną uwagi jest DasCoin. Jest to połączenie waluty scentralizowanej i zdecentralizowanej. Dzięki temu powstanie rewolucyjna, pierwsza na świecie usługa, pozwalająca płacić kryptowalutą zbliżeniowo przy pomocy telefonu. Wszędzie tam gdzie dzisiaj płacisz kartą, będziesz mógł zapłacić kryptowalutą zbliżając telefon do terminalu. Sprzedawca nawet nie będzie wiedział, czym płacisz. W chwili rozpoczęcia transakcji Twoje DasCoiny będą sprzedawane na giełdzie, a sprzedawca otrzyma swoje pieniądze. Całość zajmie maksymalnie 6 sekund – tyle właśnie wynosi czas pomiędzy kolejnymi blokami w systemie Blockchain. Dla porównania – BitCoin posiada 10 minutowe bloki, przez co czas potwierdzenia transakcji zajmuje zazwyczaj około pół godziny. W DasCoinie przepływ środków jest niemal natychmiastowy!

Co jednak najważniejsze – DasCoin dopiero zaczyna. Możesz kupić w tej chwili licencję na wydobycie tej kryptowaluty w cenie 0,06-0,27€ za sztukę! Zupełnie jak kiedyś za BitCoina. Jeśli zapoznasz się z projektem i zobaczysz jacy ludzie za nim stoją to przekonasz się, jak wielki jest to potencjał. Więcej informacji znajdziesz w zakładce DasCoin.

Rejestrując się z mojego polecenia, przyłączasz się również do grupy B3TEAM, zrzeszającej osoby oczekujące od życia czegoś więcej. Otrzymasz dostęp do prywatnej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji oraz szkoleń, a także otrzymasz własną spersonalizowaną stronę do promowania DasCoina w aż 5 językach jeśli kupisz również konto Advocat!


Futuro

Futuro jest kryptowalutą wprowadzaną na jesień tego roku przez portal FutureNet. Jest to portal społecznościowy płacący swoim użytkownikom za ich aktywność. Wykonując dokładnie te same czynności, które wykonujesz na Facebooku, będziesz nagradzany! Dodatkowo możesz wykupić tzw. Media Points, dzięki którym nie tylko zakupisz produkty oferowane przez platformę (takie jak miejsce w chmurze, własny blog, strony lądujące, rabaty w sklepie internetowym) ale także otrzymasz miejsce w planie marketingowym firmy, dzięki któremu możesz zarabiać na rejestracji nowych użytkowników! Jest to na pewno godna polecenia opcja, szczególnie, że zacząć można już za 10$!

Wróćmy jednak do Futuro – w momencie uruchomienia tej kryptowaluty będzie ona notowana na trzech największych giełdach kryptowalut. Dodatkowo, będzie stworzony rynek zbytu w postaci serwisu aukcyjnego akceptującego Futuro. Zapłacisz nią też w fizycznych kawiarniach FutureNet Cafe. W momencie uruchomienia Futuro, na portalu będzie już ponad 2 miliony aktywnych użytkowników! Potencjał jest ogromny!

Jeśli będziesz posiadał pozycję ROYAL w planie marketingowym, otrzymasz 50 darmowych Futuro Coinów! Nie zwlekaj zatem i już teraz załóż swoje konto wchodząc na http://FuturePortal.net. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samym portalu i jego możliwościach, zapraszam do zakładki Futurenet / FutureAdPro.