Mining Express – co oferuje nowa kopalnia?

      Możliwość komentowania Mining Express – co oferuje nowa kopalnia? została wyłączona
Mining-Express-Lobby

Cześć!

W tym krótkim wpisie chcę Wam przedstawić nową kopalnię kryptowalut, która opiera się o wydobycie altcoinów. Dzięki temu, że do wydobywania altcoinów wykorzystuje się zupełnie inny sprzęt niż przy wydobyciu BitCoina, nie ma problemów z dostępnością sprzętu, a co za tym idzie kopalnia cały czas może się rozwijać.

Każdego dnia kopalnia wydobywa najbardziej opłacalną w danej chwili kryptowalutę, a następnie następuje sprzedaż i użytkownik otrzymuje wynagrodzenie w BitCoinach.

Zachęcam Cię do obejrzenia krótkiej prezentacji, z której dowiesz się najważniejszych informacji

Aby założyć konto w kopalni Mining Express kliknij TUTAJ

Zapraszam Cię również do zapoznania się z nową zakładką Mining Express, na której znajdziesz więcej informacji

Na czym polega wydobycie BitCoina? Kopalnia BitClub Network

      Możliwość komentowania Na czym polega wydobycie BitCoina? Kopalnia BitClub Network została wyłączona

Cześć! Dziś mam dla Was prezentację na temat BitCoina oraz kopalni BitClubNetwork.

Z tego filmu dowiesz się:

 • Jak rozwijała się cena BitCoina na przestrzeni lat
 • Dlaczego osiągnęła niewyobrażalne wartości
 • Na czym polega samo wydobycie (kopanie) BitCoina
 • Co oferuje kopalnia BitClubNetwork.pl

BitClubNetwork.pl – Najnowsze Informacje! (Lipiec 2018)

      Możliwość komentowania BitClubNetwork.pl – Najnowsze Informacje! (Lipiec 2018) została wyłączona
BitClubNetwork - Newsy Lipiec 2018

W tym wpisie przekażę Wam najświeższe informacje prosto z kopalni BitClubNetwork.pl

– Nowa strona oraz ulepszony BackOffice

Jak możecie zauważyć zakończyliśmy właśnie ogromny update naszej strony oraz panelu użytkownika. Ta aktualizacja była już od dawna oczekiwana i jest tylko jedną z wielu, które wprowadzimy w kolejnych tygodniach.

Całkowicie przebudowaliśmy naszą platformę aby lepiej się wpasowała w dzisiejsze standardy, zarówno pod względem użyteczności jak i bezpieczeństwa. To pozwoli nam także aktualizować stronę w wielu językach w miarę jak będziemy się rozwijać.

Następna faza aktualizacji obejmuje nowe funkcje w panelu użytkownika, dzięki którym łatwiej będzie Wam zarządzać swoim biznesem. Te aktualizacje obejmują między innymi nowe raporty, nowy wygląd drzewka binarnego, lepszy wgląd w Waszych bezpośrednich poleconych jak również śledzenie statystyk w czasie rzeczywistym.

Następnie wypuścimy nowe materiały i narzędzia w wielu językach, aby dużo łatwiej było Wam promować BitClub. Zachęcamy do przeklikania całego nowego Dashboardu aby się z nim dobrze zapoznać.

– Nowe strony lądujące (Landing Page)

Ponieważ zmieniliśmy całkowicie wygląd naszej strony, musieliśmy także przygotować dla Was zupełnie nowe wersje stron lądujących. Zrobiliśmy je w dwóch wersjach – krótkiej oraz długiej.

Istnieje także nowa strona, na której potencjalny partner może zadać Ci pytanie, a Ty możesz je przejrzeć w nowym Backoffice. Ta strona nie jest jeszcze dostępna we wszystkich językach, ale będzie w kolejnych tygodniach.

Mogliście również zauważyć, że niektórych języków nie ma już na liście. W ciągu kolejnych tygodni przywrócimy wszystkie wcześniej dostępne języki oraz pracujemy nad dodaniem kilku kolejnych.

– Nowe filmy instruktażowe

Teraz na stronie wyświetlane są już zaktualizowane wersje filmów, pokazujące możliwości jakie wypracowaliśmy na przestrzeni ostatnich lat. Powstaje także wiele krótkich filmów instruktażowych, na których pokazujemy najczęściej popełniane błędy oraz pomożemy Ci za ich pomocą opłacić pule wydobywcze, zlecić wypłatę i wiele więcej.

Naszym celem jest stworzenie kilkudziesięciu takich filmów we wszystkich dostępnych językach, aby odciążyć zarówno naszą platformę supportu, jak również liderów, którzy wciąż muszą tłumaczyć te same rzeczy. Jeśli masz pomysł na film jaki moglibyśmy stworzyć, chętnie weźmiemy to pod uwagę.

– MOC WYDOBYWCZA

W ciągu ostatnich miesięcy było dla nas wielkim wyzwaniem uruchomienie kolejnego sprzętu do wydobywania Bitcoinów. W poprzednich newsach tłumaczyliśmy z czego to wynika, ale w końcu mamy dla Was dobre wiadomości.

Cieszymy się mogąc Was poinformować, że właśnie uruchomiliśmy dodatkowe 400PH mocy, a do końca tego tygodnia powinniśmy dysponować łączną mocą 1000PH. Nasz zespół ciężko pracuje nad kolejnymi dostawami i do końca sierpnia powinniśmy już posiadać moc na poziomie 2000PH.

Dziękujemy za cierpliwość. Wiemy, że wielu użytkowników było sfrustrowanych przez niskie wydobycie w ostatnim czasie, ale mamy nadzieję że te nowe dostawy sprzętu sprawią, że znów wrócimy na właściwe miejsce.

– Nasze spojrzenie na aktualną sytuację

Obecnie to co się dzieje na rynku jest szalone, ponieważ trudność wydobycia wzrasta zdecydowanie szybciej niż cena Bitcoina. Z kolei jego niska cena sprawia, że zyski z wydobycia nie są satysfakcjonujące. Kiedy cena jest niska, trudność powinna spaść, tymczasem ona wzrasta mniej więcej co 10 dni od początku tego roku. W tym momencie trudność jest ponad 2x większa niż na początku tego roku i ponad 5x większa niż rok temu. To oznacza, że potrzeba ponad 5x więcej mocy obliczeniowej, aby wydobyć tyle samo Bitcoinów w porównaniu do zeszłego roku. W tym przypadku, jeśli Bitcoin nie zanotuje znaczącego wzrostu wartości, wiele kopalni będzie zmuszonych przestać wydobywać Bitcoina aby trudność wydobycia w sieci spadła.

Na szczęście mamy ogromną przewagę będąc na tym rynku już 4 lata i nadal będziemy planować nasze operacje długoterminowo. Naszym celem nie jest szybkie zarobienie pieniędzy w krótkim czasie, ale przetrwanie próby czasu i zgromadzenie tak dużej ilości nowych Bitcoinów dla naszych użytkowników jaką będziemy w stanie.

Zatem podczas gdy rynek może spadać i będziesz znów negatywnie podchodził do niskiego wydobycia i niskiej ceny bitcoina, nie ma powodu do zmartwień, bo to tylko tymczasowe! Od początku naszej działalności patrzymy na ten rynek długoterminowo i za każdym razem kiedy sprzedajemy nową pulę wydobywczą pracującą 1000 dni, to możesz na ten okres pracy liczyć!

– Reinwestycje, wypłaty, zyski z wydobycia

Podczas tej aktualizacji niektóre funkcje musiały zostać wyłączone i niektóre skrypty zostały zatrzymane w ciągu ostatnich 7 dni. To obejmuje reinwestycje, które zostaną ponownie uruchomione w tym tygodniu kiedy strona będzie już stabilna. To dotyczy także zysków z wydobycia oraz wypłat.

Spodziewamy się, że wszystko wróci do normy do końca tego tygodnia, o ile nie pojawią się żadne błędy związane z nową aktualizacją.

– Nowe regulaminy

Kiedy uruchomiliśmy BitClub Network w lipcu 2014 roku (czyli prawie dokładnie 4 lata temu), Bitcoin i cały rynek kryptowalut znajdował się w zupełnie innym miejscu niż dzisiaj. Wtedy rynek był bardzo mały, a samo wydobycie było znane małej ilości osób.

Od początku chcieliśmy podjąć jakieś działania związane z firmą, próbowaliśmy szukać doradców prawnych, jednak wtedy nikt nie był w stanie dać nam jasnych odpowiedzi. Skupiliśmy się zatem na rozwijaniu naszego biznesu. Dzisiaj rynek kryptowalut wygląda już znacznie inaczej i zaczyna być wykorzystywany w codziennym życiu. Przez to musieliśmy też w końcu wrócić do tematu legalności i zabezpieczyć wszystko to co razem zbudowaliśmy.

Zatrudniliśmy w tym celu specjalny zespół, który pomoże nam wyprowadzić BitClub na światło dzienne. Pierwszym krokiem było napisanie nowych zasad i regulaminów. Te nowe regulaminy weszły już w życie, zatem aby w dalszym ciągu korzystać ze swojego konta musisz je zaakceptować po zalogowaniu się do swojego Backoffice.

Te zasady obejmują nową politykę zwrotów, prawa które posiadasz w odniesieniu do swojego kontraktu na pulę wydobywczą oraz co możesz i czego nie możesz z punktu widzenia marketingu. Obejmują one także ścisłe zasady w zależności od kraju w jakim przebywasz.

Niestety nasza polityka co do Stanów Zjednoczonych nie uległa zmianie. Nadal nie zezwalamy na działalność ludzi ze stanów, zatem będziemy blokować każde takie konto, jakie uda nam się znaleźć. Dotyczy to także osób mieszkających w Stanach i używających VPNów aby uzyskać dostęp do strony.

Jeśli budujesz strukturę w Stnach – przestań! Ostrzegaliśmy o tym wiele razy a teraz mamy już to wszystko zawarte w regulaminie naszego biznesu, którego będziemy przestrzegać.

Jeśli mieszkasz w Stanach i chciałbyś uzyskać zwrot, prosimy o kontakt. Jeśli nie jesteś mieszkańcem stanów zjednoczonych ale nie zgadzasz się z nowym regulaminem, prosimy o kontakt w celu znalezienia najlepszej opcji zwrotu poniesionych kosztów.

jak zawsze dziękujemy za cierpliwość i za wspólne budowanie tego biznesu.

jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w kopalni BitClubNetwork.pl, możesz je założyć klikając link poniżej

REJESTRACJA

FutureNet – Nowości Czerwiec 2018

      Możliwość komentowania FutureNet – Nowości Czerwiec 2018 została wyłączona
FutureNet Nowości Czerwiec

Z tego wpisu dowiesz się o nowościach związanymi z portalem FutureNet!

Są to między innymi:

 • Futuro na CoinMarketCap
 • Futuro na kolejnych giełdach
 • Pierwsze Futuromaty!
 • Otwarcie kawiarni FutureNet we Wrocławiu

1. Futuro na CoinMarketCap

CoinMarketCap jest profesjonalnym serwisem służącym do śledzenia kursów najważniejszych i sprawdzonych kryptowalut. Możesz tu obserwować nie tylko historię ceny, ale znajdziesz także informację o giełdach na jakich znajduje się dana kryptowaluta czy o najświeższych informacjach.

Aby sprawdzić FUTURO na CoinMarketCap, kliknij TUTAJ.

2. Futuro na kolejnych giełdach

Jak już pewnie wiesz, Futuro po wystartowaniu znalazło się na dwóch giełdach – Piyasa.net oraz YObit.net. Na ten moment jest to także giełda CoinDeal, na której możesz kupić i sprzedać FUTURO za BitCoiny, ale także za Euro!

Firma prowadzi działania, aby Futuro systematycznie pojawiało się na kolejnych giełdach, w tym także na największej polskiej giełdzie kryptowalut BitBay. Futuro miało pojawić się na BitBay już w lutym, jednak z pewnych względów nie udało się tej daty dotrzymać. Jest wysoce prawdopodobne, że Futuro pojawi się na BitBay na przełomie lipca i sierpnia.

3. Pierwsze Futuromaty!

Jak firma zapowiedziała – tak zrobiła. Do siedzimy FutureNet trafił już pierwszy Futuromat, dzięki któremu będziesz mógł sprzedać oraz kupić Futuro za gotówkę! Oprócz Futuro maszyna pozwoli Ci także przeprowadzać transakcje na innych kryptowalutach.

W tej chwili trwają testy, a kiedy wszystko pójdzie zgodnie z planem pierwszy Futuromat stanie w kawiarni FutureNet we Wrocławiu!

4. Otwarcie kawiarni FutureNet we Wrocławiu

Niedawno miało miejsce oficjalne otwarcie pierwszej kawiarni FutureNet w Polsce. Do tej pory działała ona na Ukrainie, natomiast teraz możecie już napić się wyjątkowej kawy w samym centrum Wrocławia, czyli na Rynku! Oprócz tego cały czas trwają prace nad restauracją FutureNet, która zostanie otwarta w kolejnej świetnej lokalizacji, tym razem w Warszawie!

Docelowo w każdym lokalu FutureNet będziesz mógł zapłacić przy użyciu kryptowaluty Futuro!

Nie posiadasz jeszcze konta w portalu?

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w portalu FutureNet, możesz założyć je całkowicie BEZPŁATNIE wchodząc na stronę FuturePortal.net

Futuro – Czy warto? Podsumowanie 3 miesięcy wydobycia

      Możliwość komentowania Futuro – Czy warto? Podsumowanie 3 miesięcy wydobycia została wyłączona
Futuro - Czy warto?

FUTURO jest kryptowalutą tworzoną przez portal społecznościowy FutureNet. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samej kryptowalucie – kliknij TUTAJ.

W tym wpisie przedstawię Ci podsumowanie wydobycia z ostatnich 3 miesięcy.

Moja paczka wydobywcza o wartości 1000$ została zakupiona 5 lutego 2018 roku.

Futuro

Paczka wydobywcza FUTURO o wartości 1000$

Od tego czasu paczka wypracowała dla mnie 16,6 FTO.

Futuro - Wydobycie

Paczka wypracowała ponad 16,5 FTO w lekko ponad 3 miesiące

Od początku wiele osób twierdziło, że paczki wydobywają zdecydowanie za mało, że nie opłaca się w nie inwestować. Tymczasem w ciągu trzech miesięcy cena FUTURO poszybowała w górę, a to tak naprawdę dopiero początek drogi tej kryptowaluty.

Cena FUTURO na giełdach to na ten moment 30$ za jedną monetę.

To oznacza, że moje 16,5 FTO wydobyte w lekko ponad 3 miesiące są warte około 500$. Biorąc pod uwagę, że cena paczki wyniosła mnie 1000$ – zwróciła mi się już połowa kosztów inwestycji. Warto dodać, że paczka pracuje przez 2 lata od daty zakupu. To oznacza, że jeszcze ponad 20 miesięcy będę otrzymywał FUTURO całkowicie pasywnie, bez wykonywania żadnych dodatkowych czynności.

Zobacz co o aktualnej cenie FUTURO mówi Roman Ziemian, czyli założyciel portalu FutureNet

Oczywiście każda inwestycja wiąże się z ryzykiem, jednak biorąc pod uwagę rozmach i dynamikę rozwoju FutureNet oraz wszystkich projektów prowadzonych przez firmę, jestem gotów takie ryzyko ponieść. Głęboko wierzę, że ta kryptowaluta odniesie ogromny sukces. Jest to tak naprawdę pierwsza kryptowaluta stworzona dla portalu społecznościowego.

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w portalu, założysz je bezpłatnie:

KLIKNIJ TUTAJ

Jak zakupić swoją pierwszą paczkę wydobywczą?

BitClubNetwork.pl – Informacje z 19 marca

      Możliwość komentowania BitClubNetwork.pl – Informacje z 19 marca została wyłączona
BitClubNetwork - Newsy Marzec 19

W tym wpisie przedstawię Wam najświeższe informacje prosto od właścicieli kopalni BitClubNetwork.pl

 • Poprawki błędów w tym tygodniu
 • Nowe formy płatności: BTC, ETH oraz CC
 • Moc obliczeniowa
 • Problemy z pulami GPU
 • ClubCoin pozostanie na giełdach
 • Punkty z planu binarnego

Poprawki błędów w tym tygodniu

W ciągu ostatniego miesiąca, a w zasadzie od zamiany Bitcoina na BCH zmagamy się z wieloma problemami w naszej bazie danych. Nasz zespół codziennie pracuje nad rozwiązaniami i wiele z nich zostanie wprowadzonych już w ten weekend, co mamy nadzieję w końcu rozwiąże wszystkie problemy.

Jeśli zatem masz jakieś problemy z prowizjami, z zarobkami z puli czy jakiekolwiek problemy z płatnościami, to prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości.

Podczas tej procedury strona może być chwilowo niedostępna, jednak postaramy się aby do tego nie doszło. Tak czy inaczej możesz w tym tygodniu odczuć, że strona działa powoli lub że stan Twojego portfela się nie zgadza. Niczym się nie przejmuj, ponieważ wszystko wróci do normy kiedy tylko skończymy pracę nad poprawkami.

Nowe formy płatności: BTC, ETH oraz CC

W kolejnych tygodniach za pule wydobywcze i wszystkie inne rachunki będziecie mogli zapłacić nie tylko przy pomocy BCH, ale również Ethereum, ClubCoina, oraz ponownie przy pomocy Bitcoina.

Teraz wszystkie płatności będzie obsługiwała nasza platforma CoinPay. W tej chwili tylko kilka usług jest realizowanych przy pomocy naszej platformy, jednak w ciągu kolejnych tygodni będzie ona w całości podpięta pod BitClub.

Planujemy uruchomić to już w pierwszym tygodniu kwietnia jeśli tylko nie napotkamy po drodze żadnych przeszkód. Najlepszą sprawa jest to, ze wyeliminujemy problem niedopłaconych rachunków. To znaczy, że jeśli przelejesz nam za mało środków, to system ponownie dokona obliczeń i będziesz mógł dopłacić jedynie brakującą kwotę. Co więcej – będziesz mógł opłacić rachunek w kilku walutach!

Na przykład kupujesz zestaw Founder za 3500$, ale przelewasz jedynie 3000$ w BTC. W tym momencie system na podstawie obecnych kursów dokona ponownych obliczeń i będziesz mógł dopłacić pozostałe 500$ w jednej z akceptowanych kryptowalut –  BTC, BCH, ETH oraz CC.

Warto jeszcze zaznaczyć, że będziesz mógł także zdecydować w jakiej walucie chcesz otrzymywać swoje prowizje z drzewka binarnego. Każdy zamknięty cykl to równowartość 200$, a Ty w każdej chwili możesz zdecydować w jakiej kryptowalucie chcesz otrzymać wynagrodzenie.

Moc obliczeniowa

Jeśli chodzi o naszą moc obliczeniową, to jak pewnie zauważyliście nadal mamy pewne opóźnienia. Są one spowodowane problemami z mocą w naszym nowym obiekcie i potrzeba jeszcze trochę czasu zanim uda nam się wszystko uruchomić. Dobra wiadomość jest taka, że dotyczy to tylko pierwszej partii sprzętu jaki mieliśmy otrzymać, reszta powinna pojawić się zgodnie z planami. Co więcej, otrzymamy kolejne duże odszkodowanie za opóźnienia, które oczywiście będzie wypłacone także wszystkim użytkownikom.

Od kwietnia powinniście zauważyć wzrost mocy, o czym będziemy na bieżąco informować.

Problemy z pulami GPU

Jeśli chodzi o nasze pule GPU to znaleźliśmy pewne błędy w naszych pulach wydobywczych. Dotyczą one jedynie nowych puli kupionych przy pomocy BCH. Problem polega na tym, że choć transakcja została potwierdzona w sieci to nasz system nie potrafił tego wykryć. Drugi problem nie pozwala użytkownikom zmienić kryptowaluty, jaką chcieliby wydobywać.

Problem powinien zostać naprawiony w ciągu kolejnych 48 godzin. Wszystkie płatności również zostaną naprawione i wypłacimy odszkodowania za utracone dni w formie ETH.

ClubCoin pozostanie na giełdach

Mogliście zauważyć, że giełda Bittrex planuje usunąć ClubCoina z dniem 23 marca. Wynika to z faktu, że Bittrex usuwa wszystkie coiny w postaci ICO. Warto jednak zaznaczyć, że ClubCoin został stworzony i rozdany zanim jeszcze świat usłyszał w ogóle o czymś takim jak ICO. Nigdy także nie sprzedaliśmy ani jednej monety. Wszystkie zostały rozdane w stu procentach za darmo i mamy własny blockchain istniejący od 2015 roku.

Dlatego też informujemy, że wysłaliśmy wszystkie potrzebne dokumenty aby pozostać na giełdzie. Nie dostaliśmy jeszcze żadnej oficjalnej odpowiedzi, ale jesteśmy przekonani, że nadal na tej giełdzie zostaniemy. Dokumenty będziemy wysyłać także do wielu innych giełd. Dlatego też jeśli z jakiegoś powodu ClubCoin zniknie z Bittrexa, to wiedzcie ze będzie to jedynie chwilowe i z całą pewnością tam powrócimy.

Punkty z planu binarnego

Warto jeszcze poruszyć problem z punktami w drzewku binarnym. Znów zawinił nasz system sprawdzający blockchain BCH i nie wszystkie punkty pojawiły się mimo opłaconych puli wydobywczych. Wszystkie konta objęte tym problemem zostały przez nas wyszukane i użytkownicy otrzymają odpowiednie odszkodowanie.

 

Jak zawsze dziękujemy wam za cierplkiwość i za to, że razem z nami budujecie coś wielkiego.

Jeśli nie masz jeszcze swojego konta w kopalni BitClubNetwork.pl i chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej – kliknij w link poniżej:

WIĘCEJ INFORMACJI

BitClubNetwork.pl – Informacje z 7 marca

      Możliwość komentowania BitClubNetwork.pl – Informacje z 7 marca została wyłączona
BitClubNetwork - Newsy Marzec

W tym wpisie przedstawię Wam najświeższe informacje prosto od właścicieli kopalni BitClubNetwork.pl

 • Archiwizacja bazy danych
 • Odszkodowanie za opóźnienia w dostawie sprzętu
 • Opóźnienia w wypłatach MONERO
 • Karty debetowe
 • Nowy wygląd strony

Archiwizacja bazy danych

Przez napływ nowych użytkowników, baza danych BitClubu osiągnęła już rozmiar ponad jednego terabajta danych. Przez setki tysięcy nowych danych i obliczeń jakie wykonywane są każdego dnia, zaczęły pojawiać się błędy. Mogliście zauważyć problemy z potwierdzeniami wpłat lub błędy w wyglądzie strony, która nie chciała się poprawnie załadować.

Większość problemów pochodziła z reinwestycji oraz obliczeń Infinity Bonus. Dobrą wiadomością jest jednak to, że mamy już rozwiązanie. W ciągu następnego tygodnia będziemy przenosić wszystkie stare dane poza bazę danych. Wszystko sprzed roku 2018 zostanie zarchiwizowane i przeniesione poza główną bazę.

Przenoszenie już trwa i w żaden sposób nie będzie miało wpływu na Wasze konta. Jedyne co możecie zauważyć to chwilowe problemy z wyświetlaniem danych na stronie podczas tej archiwizacji. Najwięcej problemów zobaczą użytkownicy starszych kont, na których istnieje mnóstwo wpisów, prosimy zatem o cierpliwość. Możecie przez ten czas widzieć nieprawidłowe stany Waszych portfeli, naliczenia z wydobycia i inne historyczne dane, które mogą wyglądać bardzo nie tak.

Nie należy się tym jednak przejmować, to tylko błędy w wyświetlaniu, które wynikają z przenoszenia bazy danych oraz optymalizacji systemu. Jak tylko skończymy, wszystko wróci do normy. Mamy nadzieję, że uda się to zrobić do końca tego tygodnia.

Odszkodowanie za opóźnienia w dostawie sprzętu

Wszyscy użytkownicy posiadający aktywne pule wydobywcze powinni zobaczyć większe naliczenia z wydobycia za dzień 7 marca. Jest to forma odszkodowania za opóźnienia w dostawie sprzętu. Ta wypłata była zaplanowana na 1 marca, jednak z powodu problemów z bazą danych musieliśmy ją opóźnić aż do teraz.

Nasza moc obliczeniowa powinna wzrosnąć nawet 4 razy w ciągu kolejnych kilku miesięcy, a zarobki z puli wydobywczych powinny już stale rosnąć wraz z rozwojem kopalni BitClubNetwork.pl

Opóźnienia w wypłatach MONERO

Przejdźmy teraz do problemami z Monero. Wypłaty monero również zostały cofnięte ze względu na przebudowę bazy danych. Teraz możesz ponownie zlecić wypłatę, jednak wznowimy je dopiero kiedy prace zostaną zakończone. Nie powinno to potrwać dłużej niż do piątku tego tygodnia.

Karty Debetowe

Nasze karty debetowe są prawie gotowe do uruchomienia i jesteśmy niemal pewni, że je pokochacie. Póki co zamówiliśmy 350.000 kart a kolejnych 500.000 jest w planach. Wszystkie karty są brandowane logiem CoinPay.

Jak zawsze karty będą dostępne w pierwszej kolejności dla Mega oraz Monster Builderów. Następnie będą je mogli otrzymać Master Builderzy, później Pro Builderzy, aż ostatecznie każdy z Was będzie mógł taką kartę zamówić.

Do naszej karty debetowej otrzymasz specjalną aplikację, działającą na systemie iOS oraz Android. Z poziomu aplikacji możesz w łatwy sposób zarządzać stanem swojego konta.

Nasza platforma CoinPay będzie używana do konwersji Twoich kryptowalut na dolary. Następnie stan Twojego konta będzie odwzorowany w wirtualnym portfelu w aplikacji, skąd możesz zasilić swoją kartę.

Planujemy udostępnić nasze karty użytkownikom z najwyższymi rangami już 15 marca, a następnie w kolejnych tygodniach pozostałym użytkownikom. Kiedy wszystko będzie gotowe do uruchomienia, przekażemy Wam więcej informacji takich jak proces rejestracji, prowizje oraz inne koszty.

Nowy wygląd strony

Już w kwietniu planujemy uruchomić zupełnie nową stronę. Będzie ona miała zupełnie odświeżony wygląd, z którego na pewno będziecie dumni. Będziemy również udostępniać różnego rodzaju materiały.

Pojawi się także nowy Backoffice zawierający wszystkie funkcje na które czekacie, takie jak lepsze statystyki, raporty z prowizji, zarobki z wydobycia i mnóstwo świetnych funkcji, które pomogą Wam lepiej zarządzać waszym biznesem w BitClubie.

Planujemy uruchomić dużo nowych rzeczy na wiosnę i wczesnym latem, zatem najbliższe miesiące zapowiadają się naprawdę ekscytująco. Jak zawsze chcielibyśmy podziękować Wam za zaufanie i za to, że jesteście razem z nami.

jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w kopalni BitClubNetwork.pl i chciałbyś dowiedziec się czegoś więcej, kliknij link poniżej.

BitClub – więcej informacji

FUTURO – Jak kupić paczkę wydobywczą i zacząć kopać?

      Możliwość komentowania FUTURO – Jak kupić paczkę wydobywczą i zacząć kopać? została wyłączona

FuturoCoin jest kryptowalutą tworzoną przez portal społecznościowy FutureNet. O wszystkich zaletach FUTURO pisałem już na osobnej stronie, którą znajdziesz TUTAJ.

Jeśli chcesz kupić swoją pierwszą paczkę wydobywczą, zarejestruj się w portalu FutureNet klikając tutaj, a następnie postępuj zgodnie z instrukcją na poniższym filmie

BitClubNetwork.pl – Informacje z 30 stycznia

      Możliwość komentowania BitClubNetwork.pl – Informacje z 30 stycznia została wyłączona
BitClubNetwork - Newsy Styczeń

W dzisiejszym wpisie informacje z kopalni BitClubNetwork.pl z dnia 30 stycznia 2018

 • Bitcoin Cash od 1.02.2018
 • Wewnętrzny system wymiany walut
 • Portfele BitCoin Gold
 • Plany rozwoju puli GPU oraz reinwestycje
 • Wypłaty Ethereum
 • Nowa moc obliczeniowa

1. BitCoin Cash zamiast BitCoin

Zgodnie z zapowiedziami od pierwszego lutego rozpoczynamy akceptować wyłącznie BitCoin Cash za wszystkie produkty dostępne w naszym serwisie. Od tej pory również wszystkie prowizje będą wypłacane w BCH.

Ze względu na tę zmianę, aktualny system płatności zostanie wyłączony na około 12 do 24 godzin. Podczas tego czasu nie będziesz mógł zapłacić za żadne nowe zamówienie (w tym również korzystając z opcji Pay-It-Forward) do póki nie uruchomimy nowego systemu.

Jak tylko to nastąpi, będziemy akceptować WYŁĄCZNIE BitCoin Cash, co oznacza, że jeśli prześlesz BitCoiny (BTC) na nasze nowe adresy BitCoin Cash (BCH) to Twoje środki przepadną bezpowrotnie! To ważne, abyście o tym pamiętali!

Aby ułatwić Wam proces zakupu produktów przy pomocy BCH stworzyliśmy dla Was wewnętrzny system wymiany walut, dzięki któremu w łatwy sposób zamienicie swoje BitCoiny na BCH i odwrotnie. Wszystko co musisz zrobić to kliknąć w specjalne narzędzie na stronie swojego portfela i wybrać ile środków chcesz zamienić.

To narzędzie działa w dwie strony, czyli BTC –> BCH oraz BCH –> BTC.

Ważne: Wciąż możesz wpłacać BitCoiny (BTC) na swój portfel w bitclubie przy pomocy opcji Deposit, jednak aby zapłacić za pulę wydobywczą musisz je najpierw wymienić na BCH przy pomocy naszego narzędzia.

2. Wewnętrzny system wymiany walut

Dzięki naszemu systemowi wymiany walut będziesz mógł swobodnie zamieniać swoje tokeny z jednego na drugi przy aktualnym kursie w momencie zlecenia wymiany. Póki co będzie można zamieniać jedynie BTC-BCH, jednak już niedługo będziesz mógł wymieniać wszystkie tokeny, które można u nas wydobywać.

Jeśli na przykład wydobywasz Monero oraz Ethereum Classic, nie musisz specjalnie dla nich tworzyć zewnętrznych portfeli w celu ich wypłaty. Zamiast tego wystarczy że zamienisz je na Ethereum lub BCH, lub dowolną kryptowalutę, jaka w danym momencie jest dla Ciebie najwygodniejsza.

Chcemy jednak jasno podkreślić, że nie zamierzamy tworzyć giełdy wymiany kryptowalut. To narzędzie nie zostało stworzone w celu tradingu i będą ściśle określone zasady, na jakich może zajść wymiana. Jeśli ktokolwiek będzie starał się nadużywać naszego narzędzia, dostęp do niego zostanie takiej osobie wyłączony bez żadnego ostrzeżenia.

Chcemy również zaznaczyć, że nie pobieramy żadnych dodatkowych prowizji podczas zamiany. Narzędzie zostało stworzone dla Waszej wygody i aby pomóc Wam uzyskać jak największą kontrolę nad środkami.

3. Portfele BitCoin Gold

Portfele BitCoin Gold zostaną uruchomione zaraz po zamianie naszego systemu płatności, który od teraz będzie akceptować BCH. Będziesz mógł dodać swój adres BTG i zlecić wypłatę swoich środków tak samo jak w przypadku innych tokenów.

Chcemy również wprowadzić pule wydobywcze BitCoin Gold bazujące na naszych pulach GPU. Będą one dostępne w ciągu 30-60 dni, zatem jeśli myślisz o inwestycji w BTG, to już niedługo otrzymasz taką możliwość dzięki naszym pulom wydobywczym.

4. Rozwój puli GPU oraz reinwestycja

Od 2.02.2018 dodajemy możliwość reinwestycji do wszystkich naszych puli GPU. Wszystkie nowo zakupione pule będą posiadały automatyczną reinwestycję na poziomie 30%, co oczywiście w dowolnej chwili możesz zmienić w zakresie 0-100% tak jak w przypadku puli BitCoin.

Dokupowanie udziałów częściowych będzie działać trochę w inny sposób niż w przypadku puli BitCoin – udziały częściowe będą dokupowane pierwszego dnia każdego miesiąca bez względu na ilość środków uzbieranych na koncie reinwestycji.

Uwaga: Biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku oraz nowy model reinwestycji zmieniają się zasady zakupu puli GPU – od drugiego lutego (2.02.2018) nowo zakupione pule będą pracowały przez 1000 dni zamiast 2000! To samo tyczy się zakupionych udziałów częściowych. Oczywiście pule zakupione przed drugim lutego działają bez zmian.

Chcemy również ogłosić, że mocno rozwijamy tę część naszej działalności.  Przez ostatnie 3 miesiące kupiliśmy ogromne ilości sprzętu, a kolejny już jest w drodze. Do tej pory kupiliśmy sprzęt zapewniający moc 14,000,000 MH/s, a kolejne 5,000,000 MH czeka na uruchomienie.

5. Wypłaty Ethereum zrealizowane

Mimo dużych problemów z naszymi skryptami wypłat, za które bardzo przepraszamy, w końcu zrealizowaliśmy wszystkie wypłaty Ethereum. Nasz nowy skrypt sprawdza teraz poprawność transakcji i pozwoli wykryć wszystkie nieprawidłowości, które mogłyby spowodować wysłanie jedynie części środków zamiast wszystkich.

Jeśli mimo wszystko nie otrzymałeś swojej wypłaty Ethereum, prosimy o kontakt z naszym działem supportu.

Pracujemy również nad kolejnymi usprawnieniami, aby każda wypłata, bez względu na wypłacaną kryptowalutę, była realizowana w ciągu 12-24 godzin.

6. Moc obliczeniowa BitCoin

Mieliśmy pewne opóźnienia z uruchomieniem naszego kolejnego sprzętu. Wynikały one głównie ze względu na Chiński Nowy Rok oraz inne problemy z dostawą.

Dobra wiadomość jest jednak taka, że już w przeciągu kolejnych 7 dni powinniście zauważyć niemal podwojenie naszej mocy do 800 PH/s oraz kolejnych dostaw już w lutym. Do tej pory opłaciliśmy już sprzęt zapewniający moc 2,037 PH/s i wciąż zamawiamy kolejny sprzęt.

Niestety sytuacja na rynku jest taka, że cokolwiek zamówimy w dniu dzisiejszym, otrzymamy dopiero w okolicach maja. Spowodowane jest to dużym zapotrzebowaniem na sprzęt i nawet mimo naszych znajomości z Bitmain oraz Bitfury nie jesteśmy w stanie zapewnić większej ilości sprzętu na ten moment. Jak tylko jednak pojawia się okazja, zamawiamy każde dostępne ilości.

Do końca kwietnia będziemy już dysponować naprawdę ogromną mocą obliczeniową.

 

BitClub zamierza rozwijać nie tylko kopalnię BitCoinów oraz innych kryptowalut, ale także rozwijać się jako firma. W ciągu kolejnych miesięcy zauważycie wiele pozytywnych zmian, w tym zamiana szaty graficznej strony, nowe materiały, nowe landing page i wiele więcej.

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w kopalni BitClubNetwork.pl, możesz je założyć klikając TUTAJ.

Rejestrując się z powyższego linku dołączasz do oficjalnej struktury spółki B3TEAM.

BitClubNetwork.pl – Informacje z 11 stycznia

      Możliwość komentowania BitClubNetwork.pl – Informacje z 11 stycznia została wyłączona
BitClubNetwork - Newsy Styczeń

W tym wpisie chciałbym przedstawić Ci najświeższe informacje z kopalni BitClubNetwork.pl

1. Wpłaty i prowizje tylko w BitCoin Cash

Doszliśmy do momentu, w którym korzystanie z blockchainu BitCoina stało się bardzo problematyczne. Jest wolny, drogi i kosztuje nasz biznes tysiące dolarów każdego dnia przez prowizje za transakcje. Wy również odczuwacie to na własnej skórze, ponieważ jesteście zmuszeni płacić dodatkowe 17-25$ za wykonanie transakcji w chwili obecnej. Widzieliśmy nawet, że momentami prowizja za transakcję wynosiła nawet 40$!

To powoduje jednocześnie, że wydobywanie BitCoinów nie było nigdy tak opłacalne jak teraz, ponieważ wszystkie te wysokie opłaty za transakcje są zawarte w wydobytym bloku i trafiają do kieszeni kopalni, która go wydobędzie.

W tej chwili każdy blok to około 4-5 dodatkowych BitCoinów (przy obecnym kursie to $60.000-$75.000) z tytułu opłat transakcyjnych plus podstawowe 12,5 bitcoina nagrody za wydobycie bloku. W niektórych przypadkach łączne prowizje za transakcje wynosiły ponad 10 BTC, przy czym BitClub wydobył raz blok zawierający aż 11,3 BTC samych opłat transakcyjnych! (Blok #500756).

Co to wszystko oznacza?

Od 1 lutego nie będziemy więcej akceptować Bitcoina (BTC) jako formy płatności za opłatę rejestracyjną czy pule wydobywcze, a zamiast tego wpłaty będą możliwe wyłącznie przy pomocy BitCoin Cash (BCH). To oznacza, że będziesz musiał kupić BitCoin Cash na giełdzie (na przykład BitBay.info) aby móc opłacić pulę wydobywczą.

Wszystkie prowizje również będą od tej pory wypłacane w BCH.

Na przykład za każdym razem kiedy zamykałeś cykl z drzewa binarnego otrzymywałeś BTC o wartości $200. Od 1 lutego za zamknięcie cyklu nadal otrzymasz $200, jednak wypłacone w BCH. Oznacza to, że tak naprawdę nic się dla Ciebie nie zmieni, nadal otrzymasz monety o takiej samej wartości, tylko w innej kryptowalucie.

To dotyczy wszystkich prowizji z planu marketingowego, takich jak zamknięcie cykli, matching bonus, level-up bonus, infinity bonus i wszystkie inne. Oczywiście zarobki z puli wydobywczych kopiących BitCoina nadal będą wypłacane w BTC.

Zamiana BTC na BCH

Zamierzamy zadbać o to, aby zamiana BTC na BCH oraz z powrotem była dla Was jak najłatwiejsza. Będziesz mógł tego dokonać z poziomu swojego Backoffice przy pomocy zaledwie kilku kliknięć.

Będziesz mógł w dowolnej chwili zamienić całość lub część swoich bitcoinów na BCH lub w drugą stronę przy pomocy aktualnego kursu na giełdzie, a to wszystko przy ZEROWEJ prowizji.

Wkrótce po tym jak wprowadzimy taką możliwość, chcemy zrobić to samo z pozostałymi kryptowalutami jakie możesz u nas wydobywać. To znaczy że jeśli wydobywasz na przykład Monero lub Ethereum Classic i chciałbyś zamienić je na Ethereum albo BCH, to z łatwością używając naszego narzędzia zamienisz je z poziomu swojego backoffice zanim zlecisz wypłatę.

Dzięki temu zmaksymalizujesz swoje zarobki mogąc zamieniać kryptowaluty w dowolnej chwili bez dodatkowej prowizji. To daje Ci pełną kontrolę nad swoimi portfelami, ale co ważniejsze, pomoże Ci uniknąć ogromnych prowizji transakcyjnych jakie są w tej chwili pobierane w przypadku wysyłania środków przy pomocy BTC.

Co dalej z BTC?

Mamy nadzieję, że pewnego dnia problemy ze skalowalnością BitCoina zostaną rozwiązane i sieć ponownie zacznie być przyjazna zwykłym użytkownikom. Wtedy możemy rozważyć powrót do BitCoina, jednak na ten moment blockchain BTC jest zwyczajnie bezużyteczny dla naszych potrzeb i bardzo się cieszymy, że przenosimy się na BCH – jest szybki, tani i zapewnia płynność.

Wierzymy, że wiele biznesów przeniesie się teraz na BCH, ponieważ też zaczynają odczuwać problematyczność obecnej sytuacji BitCoina.

Myślimy także, że wraz ze przenoszeniem się wielu biznesów na BCH, jego wartość zacznie rosnąć. Naszym celem jest zapewnienie najbardziej przyjaznej dla Was formy płatności. Prosimy również aby przekazać tę informację dalej, żeby każdy mógł już zacząć zaprzyjaźniać się z BitCoin Cash.

2. Automatyczne reinwestycje puli GPU

Od 1 lutego uruchamiamy także automatyczną reinwestycję dla puli GPU. Prosiliście o to od dawna, jednak musieliśmy to wszystko dobrze rozplanować. Od tego dnia każda nowo zakupiona pula GPU będzie posiadała uruchomioną automatyczną reinwestycję na poziomie 30%.

Oczywiście w każdej chwili możesz zmienić ten próg w zakresie 0-100% tak jak jest to w przypadku puli BitCoin.

Będziemy również bardzo mocno rozwijać tę część naszej działalności, zatem nasze pule GPU w roku 2018 mogą okazać się dla Was wspaniałą inwestycją.

3. Wstrzymana sprzedaż portfeli sprzętowych

Mieliśmy problemy z dostawą naszych portfeli sprzętowych, przez co podjęliśmy decyzję o chwilowym wstrzymaniu sprzedaży nowych urządzeń, póki nie uzupełnimy braków. W wielu przypadkach czekacie już kilka miesięcy za co bardzo przepraszamy. Czekaliśmy aż zostanie dla nas wypuszczone nowe oprogramowanie, jednak to się nie wydarzyło.

Jak tylko nowe oprogramowanie będzie dla nas dostępne, a Ty będziesz mógł dzięki niemu przechowywać BitCoin Cash oraz otrzymasz dodatkowe usprawnienia bezpieczeństwa, wznowimy sprzedaż naszych portfeli.

Jeśli zamówiłeś nasz portfel i nadal go nie otrzymałeś, to w każdej chwili możesz zrezygnować z zakupu i wystąpić o zwrot pieniędzy, nie będzie z tym żadnego problemu.

Raz jeszcze przepraszamy za opóźnienia, ale w ostatnim czasie musieliśmy poświęcić również dużo uwagi na inne aspekty naszego biznesu.

4. Portfele BitCoin Gold od 17 stycznia

Dokładnie 17 stycznia zobaczycie w swoim backoffice portfel BitCoin Gold, tak samo jak BitCoin czy BitCoin Cash. Jeśli miałeś na naszym portfelu BTC jakieś środki w dniu wystąpienia Forka, to otrzymasz dokładnie taką samą ilość monet w BitCoin Gold.

Wszystko co możesz z nimi zrobić to wypłacić je na zewnętrzny portfel.

Przypominamy, że wiele forków zostało zaproponowanych na ten rok, jednak NIE będziemy wspierać już żadnego z nich. Jeśli zatem chcesz czerpać z nich korzyści, upewnij się że przed forkiem wyślesz wszystkie swoje środki z naszego portfela na portfel zewnętrzny.

Oczywiście możemy stwierdzić, że jakaś z proponowanych zmian naprawdę ma sens i możemy ją wesprzeć, jednak póki nie będziemy tego ogłaszać to nastaw się na to, że żaden z nadchodzących forków nie będzie przez nas wspierany.

5. Opóźnione wypłaty Ethereum, Ethereum Classic oraz Monero

Pracujemy nadal nad systemem wypłat dla Etherum, co zajmuje nam więcej czasu niż planowaliśmy. Jednak nowy system zdecydowanie przyspieszy wypłaty, zatem prosimy Was o cierpliwość. Póki system nie będzie skończony, wszystkie wypłaty Ethereum zostaną wstrzymane. To samo tyczy się Ethereum Classic.

Mamy również problem z Monero. I tak naprawdę nie tylko my, ale również wiele giełd. Z tego też powodu postanowiliśmy zaktualizować nasz system wypłat aby dodać do niego unikalne ID płatności dla każdej wypłaty.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce swojego portfela Monero kiedy system już będzie gotowy. Krótko mówiąc będziesz musiał wygenerować ID transakcji ze swojego portfela Monero lub giełdy za każdym razem kiedy będziesz chciał zlecić wypłatę. Będziesz musiał podać następnie to ID do zlecenia wypłaty aby mogła być zrealizowana.

Póki system nie będzie gotowy, wszystkie wypłaty Monero są zawieszone i uprzedzamy, że każda zlecona wypłata zostanie anulowana. Po uruchomieniu nowego systemu wypłat będziesz musiał zlecić ją ponownie.

Dziękujemy za cierpliwość

Na koniec chcielibyśmy podziękować Wam za cierpliwość podczas gdy pracujemy nad wieloma usprawnieniami naszego serwisu. Cały czas mocno się przykładamy do tego, aby BitClub wciąż się rozwijał. Dziękujemy również za zaufanie i mamy nadzieję, że ten rok będzie niezwykły zarówno dla nas, jak i dla Was jako inwestorów!

Nie wiesz czym jest BitClub oraz jak możesz dzięki niemu zarabiać?

Kliknij tutaj!