BitClubNetwork.pl – Najnowsze Informacje! (Lipiec 2018)

      Możliwość komentowania BitClubNetwork.pl – Najnowsze Informacje! (Lipiec 2018) została wyłączona
BitClubNetwork - Newsy Lipiec 2018

W tym wpisie przekażę Wam najświeższe informacje prosto z kopalni BitClubNetwork.pl

– Nowa strona oraz ulepszony BackOffice

Jak możecie zauważyć zakończyliśmy właśnie ogromny update naszej strony oraz panelu użytkownika. Ta aktualizacja była już od dawna oczekiwana i jest tylko jedną z wielu, które wprowadzimy w kolejnych tygodniach.

Całkowicie przebudowaliśmy naszą platformę aby lepiej się wpasowała w dzisiejsze standardy, zarówno pod względem użyteczności jak i bezpieczeństwa. To pozwoli nam także aktualizować stronę w wielu językach w miarę jak będziemy się rozwijać.

Następna faza aktualizacji obejmuje nowe funkcje w panelu użytkownika, dzięki którym łatwiej będzie Wam zarządzać swoim biznesem. Te aktualizacje obejmują między innymi nowe raporty, nowy wygląd drzewka binarnego, lepszy wgląd w Waszych bezpośrednich poleconych jak również śledzenie statystyk w czasie rzeczywistym.

Następnie wypuścimy nowe materiały i narzędzia w wielu językach, aby dużo łatwiej było Wam promować BitClub. Zachęcamy do przeklikania całego nowego Dashboardu aby się z nim dobrze zapoznać.

– Nowe strony lądujące (Landing Page)

Ponieważ zmieniliśmy całkowicie wygląd naszej strony, musieliśmy także przygotować dla Was zupełnie nowe wersje stron lądujących. Zrobiliśmy je w dwóch wersjach – krótkiej oraz długiej.

Istnieje także nowa strona, na której potencjalny partner może zadać Ci pytanie, a Ty możesz je przejrzeć w nowym Backoffice. Ta strona nie jest jeszcze dostępna we wszystkich językach, ale będzie w kolejnych tygodniach.

Mogliście również zauważyć, że niektórych języków nie ma już na liście. W ciągu kolejnych tygodni przywrócimy wszystkie wcześniej dostępne języki oraz pracujemy nad dodaniem kilku kolejnych.

– Nowe filmy instruktażowe

Teraz na stronie wyświetlane są już zaktualizowane wersje filmów, pokazujące możliwości jakie wypracowaliśmy na przestrzeni ostatnich lat. Powstaje także wiele krótkich filmów instruktażowych, na których pokazujemy najczęściej popełniane błędy oraz pomożemy Ci za ich pomocą opłacić pule wydobywcze, zlecić wypłatę i wiele więcej.

Naszym celem jest stworzenie kilkudziesięciu takich filmów we wszystkich dostępnych językach, aby odciążyć zarówno naszą platformę supportu, jak również liderów, którzy wciąż muszą tłumaczyć te same rzeczy. Jeśli masz pomysł na film jaki moglibyśmy stworzyć, chętnie weźmiemy to pod uwagę.

– MOC WYDOBYWCZA

W ciągu ostatnich miesięcy było dla nas wielkim wyzwaniem uruchomienie kolejnego sprzętu do wydobywania Bitcoinów. W poprzednich newsach tłumaczyliśmy z czego to wynika, ale w końcu mamy dla Was dobre wiadomości.

Cieszymy się mogąc Was poinformować, że właśnie uruchomiliśmy dodatkowe 400PH mocy, a do końca tego tygodnia powinniśmy dysponować łączną mocą 1000PH. Nasz zespół ciężko pracuje nad kolejnymi dostawami i do końca sierpnia powinniśmy już posiadać moc na poziomie 2000PH.

Dziękujemy za cierpliwość. Wiemy, że wielu użytkowników było sfrustrowanych przez niskie wydobycie w ostatnim czasie, ale mamy nadzieję że te nowe dostawy sprzętu sprawią, że znów wrócimy na właściwe miejsce.

– Nasze spojrzenie na aktualną sytuację

Obecnie to co się dzieje na rynku jest szalone, ponieważ trudność wydobycia wzrasta zdecydowanie szybciej niż cena Bitcoina. Z kolei jego niska cena sprawia, że zyski z wydobycia nie są satysfakcjonujące. Kiedy cena jest niska, trudność powinna spaść, tymczasem ona wzrasta mniej więcej co 10 dni od początku tego roku. W tym momencie trudność jest ponad 2x większa niż na początku tego roku i ponad 5x większa niż rok temu. To oznacza, że potrzeba ponad 5x więcej mocy obliczeniowej, aby wydobyć tyle samo Bitcoinów w porównaniu do zeszłego roku. W tym przypadku, jeśli Bitcoin nie zanotuje znaczącego wzrostu wartości, wiele kopalni będzie zmuszonych przestać wydobywać Bitcoina aby trudność wydobycia w sieci spadła.

Na szczęście mamy ogromną przewagę będąc na tym rynku już 4 lata i nadal będziemy planować nasze operacje długoterminowo. Naszym celem nie jest szybkie zarobienie pieniędzy w krótkim czasie, ale przetrwanie próby czasu i zgromadzenie tak dużej ilości nowych Bitcoinów dla naszych użytkowników jaką będziemy w stanie.

Zatem podczas gdy rynek może spadać i będziesz znów negatywnie podchodził do niskiego wydobycia i niskiej ceny bitcoina, nie ma powodu do zmartwień, bo to tylko tymczasowe! Od początku naszej działalności patrzymy na ten rynek długoterminowo i za każdym razem kiedy sprzedajemy nową pulę wydobywczą pracującą 1000 dni, to możesz na ten okres pracy liczyć!

– Reinwestycje, wypłaty, zyski z wydobycia

Podczas tej aktualizacji niektóre funkcje musiały zostać wyłączone i niektóre skrypty zostały zatrzymane w ciągu ostatnich 7 dni. To obejmuje reinwestycje, które zostaną ponownie uruchomione w tym tygodniu kiedy strona będzie już stabilna. To dotyczy także zysków z wydobycia oraz wypłat.

Spodziewamy się, że wszystko wróci do normy do końca tego tygodnia, o ile nie pojawią się żadne błędy związane z nową aktualizacją.

– Nowe regulaminy

Kiedy uruchomiliśmy BitClub Network w lipcu 2014 roku (czyli prawie dokładnie 4 lata temu), Bitcoin i cały rynek kryptowalut znajdował się w zupełnie innym miejscu niż dzisiaj. Wtedy rynek był bardzo mały, a samo wydobycie było znane małej ilości osób.

Od początku chcieliśmy podjąć jakieś działania związane z firmą, próbowaliśmy szukać doradców prawnych, jednak wtedy nikt nie był w stanie dać nam jasnych odpowiedzi. Skupiliśmy się zatem na rozwijaniu naszego biznesu. Dzisiaj rynek kryptowalut wygląda już znacznie inaczej i zaczyna być wykorzystywany w codziennym życiu. Przez to musieliśmy też w końcu wrócić do tematu legalności i zabezpieczyć wszystko to co razem zbudowaliśmy.

Zatrudniliśmy w tym celu specjalny zespół, który pomoże nam wyprowadzić BitClub na światło dzienne. Pierwszym krokiem było napisanie nowych zasad i regulaminów. Te nowe regulaminy weszły już w życie, zatem aby w dalszym ciągu korzystać ze swojego konta musisz je zaakceptować po zalogowaniu się do swojego Backoffice.

Te zasady obejmują nową politykę zwrotów, prawa które posiadasz w odniesieniu do swojego kontraktu na pulę wydobywczą oraz co możesz i czego nie możesz z punktu widzenia marketingu. Obejmują one także ścisłe zasady w zależności od kraju w jakim przebywasz.

Niestety nasza polityka co do Stanów Zjednoczonych nie uległa zmianie. Nadal nie zezwalamy na działalność ludzi ze stanów, zatem będziemy blokować każde takie konto, jakie uda nam się znaleźć. Dotyczy to także osób mieszkających w Stanach i używających VPNów aby uzyskać dostęp do strony.

Jeśli budujesz strukturę w Stnach – przestań! Ostrzegaliśmy o tym wiele razy a teraz mamy już to wszystko zawarte w regulaminie naszego biznesu, którego będziemy przestrzegać.

Jeśli mieszkasz w Stanach i chciałbyś uzyskać zwrot, prosimy o kontakt. Jeśli nie jesteś mieszkańcem stanów zjednoczonych ale nie zgadzasz się z nowym regulaminem, prosimy o kontakt w celu znalezienia najlepszej opcji zwrotu poniesionych kosztów.

jak zawsze dziękujemy za cierpliwość i za wspólne budowanie tego biznesu.

jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w kopalni BitClubNetwork.pl, możesz je założyć klikając link poniżej

REJESTRACJA