BitClubNetwork.pl – Informacje z 7 marca

      Możliwość komentowania BitClubNetwork.pl – Informacje z 7 marca została wyłączona
BitClubNetwork - Newsy Marzec

W tym wpisie przedstawię Wam najświeższe informacje prosto od właścicieli kopalni BitClubNetwork.pl

  • Archiwizacja bazy danych
  • Odszkodowanie za opóźnienia w dostawie sprzętu
  • Opóźnienia w wypłatach MONERO
  • Karty debetowe
  • Nowy wygląd strony

Archiwizacja bazy danych

Przez napływ nowych użytkowników, baza danych BitClubu osiągnęła już rozmiar ponad jednego terabajta danych. Przez setki tysięcy nowych danych i obliczeń jakie wykonywane są każdego dnia, zaczęły pojawiać się błędy. Mogliście zauważyć problemy z potwierdzeniami wpłat lub błędy w wyglądzie strony, która nie chciała się poprawnie załadować.

Większość problemów pochodziła z reinwestycji oraz obliczeń Infinity Bonus. Dobrą wiadomością jest jednak to, że mamy już rozwiązanie. W ciągu następnego tygodnia będziemy przenosić wszystkie stare dane poza bazę danych. Wszystko sprzed roku 2018 zostanie zarchiwizowane i przeniesione poza główną bazę.

Przenoszenie już trwa i w żaden sposób nie będzie miało wpływu na Wasze konta. Jedyne co możecie zauważyć to chwilowe problemy z wyświetlaniem danych na stronie podczas tej archiwizacji. Najwięcej problemów zobaczą użytkownicy starszych kont, na których istnieje mnóstwo wpisów, prosimy zatem o cierpliwość. Możecie przez ten czas widzieć nieprawidłowe stany Waszych portfeli, naliczenia z wydobycia i inne historyczne dane, które mogą wyglądać bardzo nie tak.

Nie należy się tym jednak przejmować, to tylko błędy w wyświetlaniu, które wynikają z przenoszenia bazy danych oraz optymalizacji systemu. Jak tylko skończymy, wszystko wróci do normy. Mamy nadzieję, że uda się to zrobić do końca tego tygodnia.

Odszkodowanie za opóźnienia w dostawie sprzętu

Wszyscy użytkownicy posiadający aktywne pule wydobywcze powinni zobaczyć większe naliczenia z wydobycia za dzień 7 marca. Jest to forma odszkodowania za opóźnienia w dostawie sprzętu. Ta wypłata była zaplanowana na 1 marca, jednak z powodu problemów z bazą danych musieliśmy ją opóźnić aż do teraz.

Nasza moc obliczeniowa powinna wzrosnąć nawet 4 razy w ciągu kolejnych kilku miesięcy, a zarobki z puli wydobywczych powinny już stale rosnąć wraz z rozwojem kopalni BitClubNetwork.pl

Opóźnienia w wypłatach MONERO

Przejdźmy teraz do problemami z Monero. Wypłaty monero również zostały cofnięte ze względu na przebudowę bazy danych. Teraz możesz ponownie zlecić wypłatę, jednak wznowimy je dopiero kiedy prace zostaną zakończone. Nie powinno to potrwać dłużej niż do piątku tego tygodnia.

Karty Debetowe

Nasze karty debetowe są prawie gotowe do uruchomienia i jesteśmy niemal pewni, że je pokochacie. Póki co zamówiliśmy 350.000 kart a kolejnych 500.000 jest w planach. Wszystkie karty są brandowane logiem CoinPay.

Jak zawsze karty będą dostępne w pierwszej kolejności dla Mega oraz Monster Builderów. Następnie będą je mogli otrzymać Master Builderzy, później Pro Builderzy, aż ostatecznie każdy z Was będzie mógł taką kartę zamówić.

Do naszej karty debetowej otrzymasz specjalną aplikację, działającą na systemie iOS oraz Android. Z poziomu aplikacji możesz w łatwy sposób zarządzać stanem swojego konta.

Nasza platforma CoinPay będzie używana do konwersji Twoich kryptowalut na dolary. Następnie stan Twojego konta będzie odwzorowany w wirtualnym portfelu w aplikacji, skąd możesz zasilić swoją kartę.

Planujemy udostępnić nasze karty użytkownikom z najwyższymi rangami już 15 marca, a następnie w kolejnych tygodniach pozostałym użytkownikom. Kiedy wszystko będzie gotowe do uruchomienia, przekażemy Wam więcej informacji takich jak proces rejestracji, prowizje oraz inne koszty.

Nowy wygląd strony

Już w kwietniu planujemy uruchomić zupełnie nową stronę. Będzie ona miała zupełnie odświeżony wygląd, z którego na pewno będziecie dumni. Będziemy również udostępniać różnego rodzaju materiały.

Pojawi się także nowy Backoffice zawierający wszystkie funkcje na które czekacie, takie jak lepsze statystyki, raporty z prowizji, zarobki z wydobycia i mnóstwo świetnych funkcji, które pomogą Wam lepiej zarządzać waszym biznesem w BitClubie.

Planujemy uruchomić dużo nowych rzeczy na wiosnę i wczesnym latem, zatem najbliższe miesiące zapowiadają się naprawdę ekscytująco. Jak zawsze chcielibyśmy podziękować Wam za zaufanie i za to, że jesteście razem z nami.

jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w kopalni BitClubNetwork.pl i chciałbyś dowiedziec się czegoś więcej, kliknij link poniżej.

BitClub – więcej informacji