BitClubNetwork.pl – Informacje z 19 marca

      Możliwość komentowania BitClubNetwork.pl – Informacje z 19 marca została wyłączona
BitClubNetwork - Newsy Marzec 19

W tym wpisie przedstawię Wam najświeższe informacje prosto od właścicieli kopalni BitClubNetwork.pl

  • Poprawki błędów w tym tygodniu
  • Nowe formy płatności: BTC, ETH oraz CC
  • Moc obliczeniowa
  • Problemy z pulami GPU
  • ClubCoin pozostanie na giełdach
  • Punkty z planu binarnego

Poprawki błędów w tym tygodniu

W ciągu ostatniego miesiąca, a w zasadzie od zamiany Bitcoina na BCH zmagamy się z wieloma problemami w naszej bazie danych. Nasz zespół codziennie pracuje nad rozwiązaniami i wiele z nich zostanie wprowadzonych już w ten weekend, co mamy nadzieję w końcu rozwiąże wszystkie problemy.

Jeśli zatem masz jakieś problemy z prowizjami, z zarobkami z puli czy jakiekolwiek problemy z płatnościami, to prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości.

Podczas tej procedury strona może być chwilowo niedostępna, jednak postaramy się aby do tego nie doszło. Tak czy inaczej możesz w tym tygodniu odczuć, że strona działa powoli lub że stan Twojego portfela się nie zgadza. Niczym się nie przejmuj, ponieważ wszystko wróci do normy kiedy tylko skończymy pracę nad poprawkami.

Nowe formy płatności: BTC, ETH oraz CC

W kolejnych tygodniach za pule wydobywcze i wszystkie inne rachunki będziecie mogli zapłacić nie tylko przy pomocy BCH, ale również Ethereum, ClubCoina, oraz ponownie przy pomocy Bitcoina.

Teraz wszystkie płatności będzie obsługiwała nasza platforma CoinPay. W tej chwili tylko kilka usług jest realizowanych przy pomocy naszej platformy, jednak w ciągu kolejnych tygodni będzie ona w całości podpięta pod BitClub.

Planujemy uruchomić to już w pierwszym tygodniu kwietnia jeśli tylko nie napotkamy po drodze żadnych przeszkód. Najlepszą sprawa jest to, ze wyeliminujemy problem niedopłaconych rachunków. To znaczy, że jeśli przelejesz nam za mało środków, to system ponownie dokona obliczeń i będziesz mógł dopłacić jedynie brakującą kwotę. Co więcej – będziesz mógł opłacić rachunek w kilku walutach!

Na przykład kupujesz zestaw Founder za 3500$, ale przelewasz jedynie 3000$ w BTC. W tym momencie system na podstawie obecnych kursów dokona ponownych obliczeń i będziesz mógł dopłacić pozostałe 500$ w jednej z akceptowanych kryptowalut –  BTC, BCH, ETH oraz CC.

Warto jeszcze zaznaczyć, że będziesz mógł także zdecydować w jakiej walucie chcesz otrzymywać swoje prowizje z drzewka binarnego. Każdy zamknięty cykl to równowartość 200$, a Ty w każdej chwili możesz zdecydować w jakiej kryptowalucie chcesz otrzymać wynagrodzenie.

Moc obliczeniowa

Jeśli chodzi o naszą moc obliczeniową, to jak pewnie zauważyliście nadal mamy pewne opóźnienia. Są one spowodowane problemami z mocą w naszym nowym obiekcie i potrzeba jeszcze trochę czasu zanim uda nam się wszystko uruchomić. Dobra wiadomość jest taka, że dotyczy to tylko pierwszej partii sprzętu jaki mieliśmy otrzymać, reszta powinna pojawić się zgodnie z planami. Co więcej, otrzymamy kolejne duże odszkodowanie za opóźnienia, które oczywiście będzie wypłacone także wszystkim użytkownikom.

Od kwietnia powinniście zauważyć wzrost mocy, o czym będziemy na bieżąco informować.

Problemy z pulami GPU

Jeśli chodzi o nasze pule GPU to znaleźliśmy pewne błędy w naszych pulach wydobywczych. Dotyczą one jedynie nowych puli kupionych przy pomocy BCH. Problem polega na tym, że choć transakcja została potwierdzona w sieci to nasz system nie potrafił tego wykryć. Drugi problem nie pozwala użytkownikom zmienić kryptowaluty, jaką chcieliby wydobywać.

Problem powinien zostać naprawiony w ciągu kolejnych 48 godzin. Wszystkie płatności również zostaną naprawione i wypłacimy odszkodowania za utracone dni w formie ETH.

ClubCoin pozostanie na giełdach

Mogliście zauważyć, że giełda Bittrex planuje usunąć ClubCoina z dniem 23 marca. Wynika to z faktu, że Bittrex usuwa wszystkie coiny w postaci ICO. Warto jednak zaznaczyć, że ClubCoin został stworzony i rozdany zanim jeszcze świat usłyszał w ogóle o czymś takim jak ICO. Nigdy także nie sprzedaliśmy ani jednej monety. Wszystkie zostały rozdane w stu procentach za darmo i mamy własny blockchain istniejący od 2015 roku.

Dlatego też informujemy, że wysłaliśmy wszystkie potrzebne dokumenty aby pozostać na giełdzie. Nie dostaliśmy jeszcze żadnej oficjalnej odpowiedzi, ale jesteśmy przekonani, że nadal na tej giełdzie zostaniemy. Dokumenty będziemy wysyłać także do wielu innych giełd. Dlatego też jeśli z jakiegoś powodu ClubCoin zniknie z Bittrexa, to wiedzcie ze będzie to jedynie chwilowe i z całą pewnością tam powrócimy.

Punkty z planu binarnego

Warto jeszcze poruszyć problem z punktami w drzewku binarnym. Znów zawinił nasz system sprawdzający blockchain BCH i nie wszystkie punkty pojawiły się mimo opłaconych puli wydobywczych. Wszystkie konta objęte tym problemem zostały przez nas wyszukane i użytkownicy otrzymają odpowiednie odszkodowanie.

 

Jak zawsze dziękujemy wam za cierplkiwość i za to, że razem z nami budujecie coś wielkiego.

Jeśli nie masz jeszcze swojego konta w kopalni BitClubNetwork.pl i chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej – kliknij w link poniżej:

WIĘCEJ INFORMACJI