BitClubNetwork.pl – Informacje z 11 stycznia

      Możliwość komentowania BitClubNetwork.pl – Informacje z 11 stycznia została wyłączona
BitClubNetwork - Newsy Styczeń

W tym wpisie chciałbym przedstawić Ci najświeższe informacje z kopalni BitClubNetwork.pl

1. Wpłaty i prowizje tylko w BitCoin Cash

Doszliśmy do momentu, w którym korzystanie z blockchainu BitCoina stało się bardzo problematyczne. Jest wolny, drogi i kosztuje nasz biznes tysiące dolarów każdego dnia przez prowizje za transakcje. Wy również odczuwacie to na własnej skórze, ponieważ jesteście zmuszeni płacić dodatkowe 17-25$ za wykonanie transakcji w chwili obecnej. Widzieliśmy nawet, że momentami prowizja za transakcję wynosiła nawet 40$!

To powoduje jednocześnie, że wydobywanie BitCoinów nie było nigdy tak opłacalne jak teraz, ponieważ wszystkie te wysokie opłaty za transakcje są zawarte w wydobytym bloku i trafiają do kieszeni kopalni, która go wydobędzie.

W tej chwili każdy blok to około 4-5 dodatkowych BitCoinów (przy obecnym kursie to $60.000-$75.000) z tytułu opłat transakcyjnych plus podstawowe 12,5 bitcoina nagrody za wydobycie bloku. W niektórych przypadkach łączne prowizje za transakcje wynosiły ponad 10 BTC, przy czym BitClub wydobył raz blok zawierający aż 11,3 BTC samych opłat transakcyjnych! (Blok #500756).

Co to wszystko oznacza?

Od 1 lutego nie będziemy więcej akceptować Bitcoina (BTC) jako formy płatności za opłatę rejestracyjną czy pule wydobywcze, a zamiast tego wpłaty będą możliwe wyłącznie przy pomocy BitCoin Cash (BCH). To oznacza, że będziesz musiał kupić BitCoin Cash na giełdzie (na przykład BitBay.info) aby móc opłacić pulę wydobywczą.

Wszystkie prowizje również będą od tej pory wypłacane w BCH.

Na przykład za każdym razem kiedy zamykałeś cykl z drzewa binarnego otrzymywałeś BTC o wartości $200. Od 1 lutego za zamknięcie cyklu nadal otrzymasz $200, jednak wypłacone w BCH. Oznacza to, że tak naprawdę nic się dla Ciebie nie zmieni, nadal otrzymasz monety o takiej samej wartości, tylko w innej kryptowalucie.

To dotyczy wszystkich prowizji z planu marketingowego, takich jak zamknięcie cykli, matching bonus, level-up bonus, infinity bonus i wszystkie inne. Oczywiście zarobki z puli wydobywczych kopiących BitCoina nadal będą wypłacane w BTC.

Zamiana BTC na BCH

Zamierzamy zadbać o to, aby zamiana BTC na BCH oraz z powrotem była dla Was jak najłatwiejsza. Będziesz mógł tego dokonać z poziomu swojego Backoffice przy pomocy zaledwie kilku kliknięć.

Będziesz mógł w dowolnej chwili zamienić całość lub część swoich bitcoinów na BCH lub w drugą stronę przy pomocy aktualnego kursu na giełdzie, a to wszystko przy ZEROWEJ prowizji.

Wkrótce po tym jak wprowadzimy taką możliwość, chcemy zrobić to samo z pozostałymi kryptowalutami jakie możesz u nas wydobywać. To znaczy że jeśli wydobywasz na przykład Monero lub Ethereum Classic i chciałbyś zamienić je na Ethereum albo BCH, to z łatwością używając naszego narzędzia zamienisz je z poziomu swojego backoffice zanim zlecisz wypłatę.

Dzięki temu zmaksymalizujesz swoje zarobki mogąc zamieniać kryptowaluty w dowolnej chwili bez dodatkowej prowizji. To daje Ci pełną kontrolę nad swoimi portfelami, ale co ważniejsze, pomoże Ci uniknąć ogromnych prowizji transakcyjnych jakie są w tej chwili pobierane w przypadku wysyłania środków przy pomocy BTC.

Co dalej z BTC?

Mamy nadzieję, że pewnego dnia problemy ze skalowalnością BitCoina zostaną rozwiązane i sieć ponownie zacznie być przyjazna zwykłym użytkownikom. Wtedy możemy rozważyć powrót do BitCoina, jednak na ten moment blockchain BTC jest zwyczajnie bezużyteczny dla naszych potrzeb i bardzo się cieszymy, że przenosimy się na BCH – jest szybki, tani i zapewnia płynność.

Wierzymy, że wiele biznesów przeniesie się teraz na BCH, ponieważ też zaczynają odczuwać problematyczność obecnej sytuacji BitCoina.

Myślimy także, że wraz ze przenoszeniem się wielu biznesów na BCH, jego wartość zacznie rosnąć. Naszym celem jest zapewnienie najbardziej przyjaznej dla Was formy płatności. Prosimy również aby przekazać tę informację dalej, żeby każdy mógł już zacząć zaprzyjaźniać się z BitCoin Cash.

2. Automatyczne reinwestycje puli GPU

Od 1 lutego uruchamiamy także automatyczną reinwestycję dla puli GPU. Prosiliście o to od dawna, jednak musieliśmy to wszystko dobrze rozplanować. Od tego dnia każda nowo zakupiona pula GPU będzie posiadała uruchomioną automatyczną reinwestycję na poziomie 30%.

Oczywiście w każdej chwili możesz zmienić ten próg w zakresie 0-100% tak jak jest to w przypadku puli BitCoin.

Będziemy również bardzo mocno rozwijać tę część naszej działalności, zatem nasze pule GPU w roku 2018 mogą okazać się dla Was wspaniałą inwestycją.

3. Wstrzymana sprzedaż portfeli sprzętowych

Mieliśmy problemy z dostawą naszych portfeli sprzętowych, przez co podjęliśmy decyzję o chwilowym wstrzymaniu sprzedaży nowych urządzeń, póki nie uzupełnimy braków. W wielu przypadkach czekacie już kilka miesięcy za co bardzo przepraszamy. Czekaliśmy aż zostanie dla nas wypuszczone nowe oprogramowanie, jednak to się nie wydarzyło.

Jak tylko nowe oprogramowanie będzie dla nas dostępne, a Ty będziesz mógł dzięki niemu przechowywać BitCoin Cash oraz otrzymasz dodatkowe usprawnienia bezpieczeństwa, wznowimy sprzedaż naszych portfeli.

Jeśli zamówiłeś nasz portfel i nadal go nie otrzymałeś, to w każdej chwili możesz zrezygnować z zakupu i wystąpić o zwrot pieniędzy, nie będzie z tym żadnego problemu.

Raz jeszcze przepraszamy za opóźnienia, ale w ostatnim czasie musieliśmy poświęcić również dużo uwagi na inne aspekty naszego biznesu.

4. Portfele BitCoin Gold od 17 stycznia

Dokładnie 17 stycznia zobaczycie w swoim backoffice portfel BitCoin Gold, tak samo jak BitCoin czy BitCoin Cash. Jeśli miałeś na naszym portfelu BTC jakieś środki w dniu wystąpienia Forka, to otrzymasz dokładnie taką samą ilość monet w BitCoin Gold.

Wszystko co możesz z nimi zrobić to wypłacić je na zewnętrzny portfel.

Przypominamy, że wiele forków zostało zaproponowanych na ten rok, jednak NIE będziemy wspierać już żadnego z nich. Jeśli zatem chcesz czerpać z nich korzyści, upewnij się że przed forkiem wyślesz wszystkie swoje środki z naszego portfela na portfel zewnętrzny.

Oczywiście możemy stwierdzić, że jakaś z proponowanych zmian naprawdę ma sens i możemy ją wesprzeć, jednak póki nie będziemy tego ogłaszać to nastaw się na to, że żaden z nadchodzących forków nie będzie przez nas wspierany.

5. Opóźnione wypłaty Ethereum, Ethereum Classic oraz Monero

Pracujemy nadal nad systemem wypłat dla Etherum, co zajmuje nam więcej czasu niż planowaliśmy. Jednak nowy system zdecydowanie przyspieszy wypłaty, zatem prosimy Was o cierpliwość. Póki system nie będzie skończony, wszystkie wypłaty Ethereum zostaną wstrzymane. To samo tyczy się Ethereum Classic.

Mamy również problem z Monero. I tak naprawdę nie tylko my, ale również wiele giełd. Z tego też powodu postanowiliśmy zaktualizować nasz system wypłat aby dodać do niego unikalne ID płatności dla każdej wypłaty.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce swojego portfela Monero kiedy system już będzie gotowy. Krótko mówiąc będziesz musiał wygenerować ID transakcji ze swojego portfela Monero lub giełdy za każdym razem kiedy będziesz chciał zlecić wypłatę. Będziesz musiał podać następnie to ID do zlecenia wypłaty aby mogła być zrealizowana.

Póki system nie będzie gotowy, wszystkie wypłaty Monero są zawieszone i uprzedzamy, że każda zlecona wypłata zostanie anulowana. Po uruchomieniu nowego systemu wypłat będziesz musiał zlecić ją ponownie.

Dziękujemy za cierpliwość

Na koniec chcielibyśmy podziękować Wam za cierpliwość podczas gdy pracujemy nad wieloma usprawnieniami naszego serwisu. Cały czas mocno się przykładamy do tego, aby BitClub wciąż się rozwijał. Dziękujemy również za zaufanie i mamy nadzieję, że ten rok będzie niezwykły zarówno dla nas, jak i dla Was jako inwestorów!

Nie wiesz czym jest BitClub oraz jak możesz dzięki niemu zarabiać?

Kliknij tutaj!