BitClub Network vs. Koparki – Zarabiaj Pasywnie Na Bitcoin oraz AltCoinach

      Możliwość komentowania BitClub Network vs. Koparki – Zarabiaj Pasywnie Na Bitcoin oraz AltCoinach została wyłączona

Cześć! W zakładce BitClub Network opisuję możliwości pasywnego dochodu jakie zapewnia kopalnia kryptowalut BitClub Network. Dziś jednak chciałbym ją porównać do popularnych ostatnio koparek. Musisz wiedzieć, że te koparki służą tylko do wydobywania altcoinów, czyli kryptowalut innych niż BitCoin.

Koszt takiej koparki to zazwyczaj kilkanaście tysięcy złotych. Oprócz ceny samej koparki musisz doliczyć koszt pomieszczenia, założenie w tym pomieszczeniu klimatyzacji  (koparki generują wysoką temperaturę i mogą się przegrzać), filtrowanie powietrza (kurz dostający się do wiatraków chłodzących karty graficzne może spowodować zatrzymanie się wiatraka i doprowadzenie do spalenia się karty). Tym samym koszty jakie musisz ponieść mogą przewyższać wartość monet, które przy jej pomocy wydobędziesz. Dlatego też zazwyczaj aby inwestycja się zwróciła, musimy kupić kilka lub kilkanaście takich koparek. Mogą to być wydatki rzędu 100.000 zł.

Co więcej, cały czas musisz pilnować swojego sprzętu. Kiedy tylko jedna z kart ulegnie uszkodzeniu, cała koparka przestaje wydobywać dla Ciebie monety. Musi zatem być pod stałym nadzorem.


Jeśli nie chcesz wydawać takich pieniędzy i poświęcać swojego czasu i nerwów na pilnowanie sprzętu, warto zainteresować się właśnie kopalnią BitClub Network. Dzięki jednorazowej inwestycji w tzw. Pule Wydobywcze możesz zapewnić sobie dochód pasywny!

Aby zacząć zarabiać z BitClub Network i wydobywać BitCoiny lub Altcoiny musisz założyć konto klikając tutaj, a następnie opłacić jednorazową opłatę członkowską w wysokości 99$. Następnie możesz wykupić jedną, dwie lub trzy dostępne pule na wydobycie BitCoin.

Każda pula działa przez 1000 dni. Więcej informacji znajdziesz w zakładce BitClub Network.


Teraz możesz wykupić również pulę GPU, która pozwoli Ci na wydobywanie altcoinów takich jak Ethereum, Ethereum Classic, Monero oraz Zcash! Koszt takiej puli to 1.000$ i wydobywa ona wybraną przez Ciebie kryptowalutę. W każdej chwili możesz zmienić zdanie i przełączyć ją na inną! Taka pula pracuje dla Ciebie przez 2000 dni, czyli ponad 5 lat! Ilość puli jest ograniczona!