BitClub Network – Koniec Wymuszonej Reinwestycji – Informacje z 17 września

      Możliwość komentowania BitClub Network – Koniec Wymuszonej Reinwestycji – Informacje z 17 września została wyłączona
BitClub Network - Newsy

Dziś przekażę Wam garść informacji, przekazanych przez kopalnię BitClubNetwork.pl z dnia 17 września.

Koniec wymuszonej reinwestycji

Jednym z najczęstszych zażaleń jakie do nas trafiały była nasza wymuszona reinwestycja. Użytkownikom nie odpowiadał fakt, że część wydobywanych BitCoinów musi przeznaczyć na reinwestycję. Postanowiliśmy to zmienić!

Od teraz możesz wybrać ilość przeznaczanych na reinwestycję BitCoinów w zakresie 0%-100%. Opcja ta jest dostępna dla każdej z puli. Aby zmienić to ustawienie, wejdź w swoje statystyki wydobycia a następnie rozwiń listę odpowiadającą za procent reinwestycji.

BitClub Network - Reinwestycja

Od teraz możesz wypłacać na swój portfel całość wydobytych BitCoinów

Nowy sprzęt w drodze

Jak wiecie z poprzednich informacji, musieliśmy ograniczyć ilość sprzedawanych puli BitCoin ze względu na ilość dostępnego sprzętu. Mamy dla Was dobrą informację! Udało nam się zapewnić dużą dostawę sprzętu, która w całości trafi do nas w styczniu przyszłego roku. Dzięki temu będziemy w stanie sprzedawać 15% więcej puli, zaczynając już dzisiaj!

500PH mocy!

Zapłaciliśmy już także za dodatkowe 200 PetaHashy mocy, która zacznie działać pod koniec listopada tego roku, co zapewni naszej kopalni ponad 500PH mocy łącznie! Dodatkowo sprzęt, który trafi do nas w styczniu dołoży kolejne 100-200PH mocy.

Będziemy nadal ciężko pracować nad zwiększeniem zasobów naszego sprzętu. Będziemy Was informować na bieżąco o kolejnych dostawach, kiedy pojawi się taka możliwość.

Na chwilę obecną wciąż jednak trzeba się liczyć z ograniczoną ilością puli, która trafia do sprzedaży

Pay It Forward dla zestawu GPU Founder

Dodaliśmy właśnie możliwość opłacenia innemu użytkownikowi zestawu GPU Founder o wartości 5000$ przy pomocy usługi Pay-It-Forward. Znajdziesz ją wchodząc w swój portfel BitCoin.

BitClub - Pay It Forward

Teraz przy pomocy usługi Pay-It-Forward możesz opłacić zestaw GPU Founder

Jednocześnie chcemy poinformować, że nie ma na ten moment żadnych ograniczeń w sprzedaży puli GPU. Będziemy również kłaść duży nacisk na nasze pule GPU w najbliższym czasie, dzięki czemu wydobycie stanie się dużo bardziej opłacalne.

Wierzymy, że rok 2018 będzie niezwykły pod względem wydobycia alt-coinów, które można wydobywać przy pomocy naszego sprzętu. Z tego też powodu mocno sugerujemy, aby zakupić nasze pule GPU już teraz.

ZAREJESTRUJ SIĘ