BitClub Network – Informacje z 12 października

      Możliwość komentowania BitClub Network – Informacje z 12 października została wyłączona
BitClub Network - Informacje

W tym wpisie przedstawię Ci najważniejsze informacje przekazane przez kopalnię BitClubNetwork.pl w dniu 12 października.

Dostawa nowego sprzętu

Mamy świadomość tego, że w ciągu ostatniego czasu naliczenia z puli wydobywczych są coraz mniejsze. Ma to związek z rosnącą trudnością wydobycia BitCoina. Robimy jednak wszystko co w naszej mocy, aby zamawiać kolejne dostawy sprzętu do naszej kopalni, co skutkować będzie zwiększoną mocą obliczeniową i większymi naliczeniami.

Nowy sprzęt został już opłacony, czekamy jedynie na jego dostawę. Plan na najbliższe 3 miesiące wygląda następująco:

  • Listopad – dodatkowe 140PH mocy
  • Grudzień – dodatkowe 140PH mocy
  • Styczeń – dodatkowe 200PH mocy

W ciągu 3 miesięcy zwiększymy moc naszej kopalni o prawie 500PH, co da nam łączną moc obliczeniową na poziomie około 800PH/s!

Bardzo dynamicznie rozwijają się również nasze pule GPU, dlatego jeśli nie kopiesz jeszcze altcoinów – jest to najlepszy moment aby zacząć! Rok 2018 będzie niezwykły dla naszych puli GPU, o czym przekonasz się już niedługo!

Opóźnienia w wypłatach Ethereum

Nasze skrypty obsługujące wypłaty Ethereum potrzebują kilku poprawek. Mamy świadomość tego, że zalegamy z wypłatami nawet kilka tygodni. W tej chwili nasi pracownicy ręcznie weryfikują wypłaty i powinniśmy nadrobić zaległości już w przyszłym tygodniu.

Wielkimi krokami zbliża się Hard Fork Ethereum, który odbędzie się wraz z aktualizacją o nazwie Byzantium. Z tego też powodu wstrzymujemy się z naprawą naszych skryptów. Wrócimy do nich, kiedy aktualizacja dobiegnie końca.

Pragniemy również zaznaczyć, że opóźnione wypłaty Ethereum dotyczą WSZYSTKICH naszych użytkowników, nie tylko Twojego konta. Z tego też powodu prosimy o nie otwieranie ticketów na naszej platformie supportu dotyczących tego problemu. Pracujemy nad nadrobieniem zaległości!

Aktualizacja serwerów

W ciągu ostatniego czasu nasze serwery były mocno przeciążone z uwagi na duży przyrost nowych użytkowników. To powodowało wolną pracę naszej strony jak i wiele błędów w działaniu skryptów, które były mocno obciążone.

W tej chwili pracę nad przeniesieniem serwisu na nowe serwery dobiegły końca, jednak wciąż mamy do wprowadzenia kilka ważnych poprawek. Z tego też powodu nasza strona może być od czasu do czasu wyłączona w ciągu następnych kilku tygodni.

Gdyby tak się stało – nie ma powodów do paniki! Są to planowane aktualizacje i postaramy się, aby strona była przywrócona jak najszybciej – o ile w ogóle dojdzie do jej wyłączenia.