BitClub Network – Informacje 29 Sierpnia

      Możliwość komentowania BitClub Network – Informacje 29 Sierpnia została wyłączona

W dzisiejszym wpisie kilka informacji przekazanych przez kopalnię dnia 29 sierpnia:

Nowy system wypłat

W tej chwili pracujemy nad wieloma usprawnieniami dla naszej platformy, w związku z szybko rosnącą liczbą nowych użytkowników. Jedno z największych ulepszeń na ten moment to nowy system wypłat. Po stronie użytkownika nic się nie zmieni jeśli chodzi o sposób zlecania wypłat, ale zauważysz, że Twoje BitCoiny zostaną wysłane zdecydowanie szybciej niż do tej pory.

Aby wprowadzić to usprawnienie, musieliśmy wstrzymać wszystkie wypłaty. Trwa to już około tygodnia, ale jesteśmy już na ukończeniu prac związanych z tym upgradem. Spodziewamy się, że jeszcze dziś system zacznie działać i wszystkie zaległe wypłaty zostaną zrealizowane do 48 godzin.

Podsumowując, wszystkie wypłaty będą teraz realizowane w mniej niż 24 godziny, a zdecydowana większość z nich nawet w ciągu godziny od zlecenia. Jeśli wciąż oczekujesz na realizację wypłaty, uzbrój się jeszcze w odrobinę cierpliwości, nasze prace są na ukończeniu.

Naprawione naliczenia w drzewku binarnym

Naprawiliśmy również błąd związany z naliczaniem punktów w drzewku binarnym.

Jak mogliście zauważyć, powstawały duże opóźnienia w naliczaniu punktów w ostatnim czasie. Od kiedy nasza strona znów jest online po aktualizacji, otrzymaliśmy mnóstwo nowych zamówień i zauważyliśmy, że niektóre zlecenia zapłaty trwały bardzo długo zanim zostały potwierdzone.

Większość brakujących punktów w drzewku była związana z funkcją Pay It Forward, czyli opcją,  dzięki której możemy opłacić komuś usługę ze swojego portfela w BitClubie. Wszystko powinno już wrócić do normy.

Musieliśmy dokonać ulepszenia naszej bazy danych, aby zoptymalizować wiele usług naszej platformy. Nasza strona jeszcze nie chodzi tak sprawnie jak powinna, ponieważ wciąż dokonujemy pewnych zmian. Spodziewamy się jednak, że do końca tygodnia nasza strona ponownie będzie chodzić szybko i płynnie.

Prace nad funkcją transferu środków oraz Pay It Forward

Kolejna z naszych usług jaka została dotknięta przez ostatni upgrade to opcja transferu środków z jednego konta na drugie. Ciężko pracujemy nad zwiększeniem bezpieczeństwa naszej platformy oraz transakcji i mamy nadzieję, że opcja transferu zostanie niebawem wznowiona.

Usługa Pay It Forward także powinna już działać, jednak jeszcze w tym tygodniu mogą wystąpić trudności z realizacją płatności.

Podsumowanie

Podsumowując, nasza platforma rozrasta się w ogromnym tempie i obecna baza danych nie była w stanie sprostać wymaganiom. Musieliśmy zatem podjąć kroki związane z jej ulepszeniem oraz przeniesieniem jej na szybszy serwer. Każdego dnia pracujemy nad poprawą stabilności naszej platformy.

Jak możecie sobie wyobrazić, otrzymaliśmy tysiące ticketów na naszą platformę supportu w zeszłym tygodniu i nasza ekipa nie jest w stanie za nimi nadążyć. Jeśli Twój problem został już rozwiązany a wciąż zalega otwarty ticket, bardzo prosimy o jego zamknięcie. Jeśli Twoja sprawa nie została jeszcze rozwiązana, postaramy się odpowiedzieć w ciągu najbliższych 72 godzin. Dziękujemy za cierpliwość.