BitClub Network


Czym jest BitClub Network? Zanim odpowiemy sobie na to pytanie musimy najpierw zrozumieć czym jest BitCoin, który z BitClub Network jest ściśle powiązany. BitCoin jest kryptowalutą (walutą cyfrową), która powstała w 2009 roku i w przeciągu ostatnich ośmiu lat stała się najlepszą inwestycją na świecie. Dlaczego BitCoin stał się tak bardzo popularny? Powodów jest wiele, ale przedstawię Ci te najważniejsze

 • BitCoin jest bezpieczny! Sieć zbudowana jest w taki sposób, że nie da się jej ‚shackować’, ukraść, stworzyć sztucznych monet i wpuścić w obieg
 • BitCoin jest zabezpieczony przed inflacją! Wydobytych zostanie maksymalnie 21 milionów BTC. Nie można będzie ich ‚dodrukować’, jak to się dzieje w przypadku standardowych walut
 • BitCoin jest całkowicie zdecentralizowany. Oznacza to, że nie ma właściciela i nikt nim nie zarządza (bank, rządy). Nikt nie jest w stanie zamrozić Twoich środków, odebrać dostępu do portfela czy w jakikolwiek inny sposób ukraść Ci pieniędzy.
 • BitCoin jest anonimowy! Nie podpisujesz żadnych umów zakładając portfel, nie uzupełniasz swoich danych osobowych. Tworząc portfel dostajesz jedynie identyfikator, który znasz tylko Ty! Dodatkowo przy każdej transakcji tworzony jest specjalnie nowy unikalny kod, zatem nie wiadomo od kogo i do kogo płyną środki
 • BitCoin jest wygodny! Dostęp do swojego portfela uzyskujesz natychmiast poprzez stronę www lub aplikację w telefonie. Możesz nim płacić w wielu miejscach na świecie typu kawiarnia, restauracja, salon samochodowy oraz opłacać zakupy przez internet czy rachunki. Wszystko za pomocą kilku kliknięć!
 • BitCoin jest darmowy! Korzystanie z BitCoina nic nie kosztuje! Każda transakcja to koszt zaledwie kilku centów, w celu opłacenia utrzymania sieci. Możesz przesłać miliony dolarów z jednego końca świata na drugi w kilka minut, bez żadnych dodatkowych opłat!
Cena BitCoin

Cena BitCoin osiąga rekordowe wartości na poziomie ponad 8.200$

Ostatnią zaletę jaką chcę poruszyć przedstawię w oddzielnym akapicie. BitCoin jest najlepszą inwestycją ostatnich lat! Kiedy BitCoin wchodził na rynek, jego wartość była bardzo niska. Czy wiesz, że w momencie startu BitCoina, mogłeś kupić 1309 BTC za jednego dolara? W maju 2010 roku dokonano pierwszego zakupu za BitCoiny – opłacono nim pizzę za 10 000 BTC! W chwili pisania tego posta koszt jednego BitCoina to $8,250.97! Oznacza to, że jeśli właściciel wciąż posiada te bitcoiny, to jest w tej chwili w posiadaniu 82 milionów dolarów! W lutym 2011 roku cena jednej monety wynosiła już jednego dolara, a cztery miesiące później dziesięć! Czy widzisz już ten ogromny potencjał? Każdego roku wydobywa się coraz mniej BitCoinów, natomiast zainteresowanie i liczba korzystających z tej waluty osób wciąż rośnie. Dla nas oznacza to tyle, że cena BitCoina choć miewa wzloty i upadki, to tendencja cały czas będzie wzrostowa! Na poniższym wykresie możesz zobaczyć cenę BitCoin w przeciągu ostatniego roku


BitClub Network

Przejdźmy teraz do najważniejszej części, czyli jak możesz zarobić na wydobyciu BitCoinów. Na BitCoinie możesz zarobić na kilka sposobów. Pierwszy z nich to gra na giełdzie. Do tego trzeba jednak dużych umiejętności i znajomości rynku, a nawet najlepsi traderzy potrafią stracić w ten sposób duże kwoty pieniędzy. Druga opcja to zakup bitcoinów i trzymanie ich w swoim portfelu czekając na wzrost jego wartości. Jednak my skupimy się na trzeciej opcji, najlepszej ze wszystkich.

Poznaj BitClub Network – kopalnię BitCoinów. BitClub Network działa od 2015 roku i stale znajduje się w pierwszej dziesiątce kopalni BitCoinów na świecie. Za zainwestowane pieniądze firma kupuje coraz nowszy sprzęt do wydobywania BitCoinów, a zyskami dzieli się z inwestorami. Co istotne, wynagrodzenie otrzymujesz w bitcoinach, nie w dolarach. Dzięki temu nie tylko zapewniasz sobie dochód pasywny, ale także pomnażasz go dzięki wzrostowi ceny bitcoina!

Na poniższym filmie możesz zobaczyć jak w rzeczywistości wygląda kopalnia BitClub Network, oraz jakim sprzętem i technologią dysponuje.


PLAN MARKETINGOWY

Przejdźmy teraz do możliwości, jakie daje kopalnia BitClub Network. Aby rozpocząć przygodę z BitClub Network musisz się zarejestrować. Możesz to zrobić klikając tutaj. Aby uczestniczyć w planie marketingowym musimy pokryć jednorazową opłatę członkowską w wysokości 99$.

1. Mining Pool – Pule wydobywcze

Kolejnym krokiem jest wybranie odpowiedniej dla Ciebie puli wydobywczej. Do wyboru są cztery pule o wartości 500$, 1000$, 2000$ oraz 3500$. Oczywiście nie musisz ograniczać się tylko do tych trzech puli. Możesz wykupić ich tyle ile będziesz chciał. Każda z puli pracuje przez 1000 dni.

W tej chwili ilość puli możliwych do zakupu w ciągu dnia może być ograniczona ze względu na ilość dostępnego na rynku sprzętu.

1.1. Re-purchase (reinwestycja)

Dla każdej puli istnieje również możliwość ustawienia poziomu automatycznej reinwestycji w zakresie 0-100%. Każda nowa pula domyślnie ustawiona jest na 50%. Oznacza to, że połowa wydobytych codziennie bitcoinów trafia na Twój portfel, natomiast druga połowa trafia na specjalne konto reinwestycji, z którego są dla Ciebie automatycznie dokupowane kolejne udziały częściowe. Osobiście polecam przeznaczyć 100% wydobytych BitCoinów na reinwestycję przynajmniej przez pierwszy rok, ale ostateczna decyzja należy do Ciebie.

1.2 Pule GPU

Teraz dostępne są również pule GPU, które umożliwiają wydobywanie takich kryptowalut jak:

• Ethereum
• Ethereum Classic
• Monero
• ZCash

Pule GPU również posiadają automatyczną reinwestycję na poziomie 30%, co także można zmienić w zakresie 0-100%. Pule GPU również pracują przez 1000 dni.

KLIKNIJ TUTAJ ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ

2. Drzewo binarne

Firma oferuje również plan binarny czyli potoczne drzewko. W momencie opłacenia składki członkowskiej otrzymujesz miejsce w strukturze drzewka binarnego. Dzięki temu możesz zarabiać na polecaniu programu, a także na aktywności Twojego zespołu.

Każda osoba kupująca pule wydobywcze z Twojego polecenia to prowizja bezpośrednia oraz punkty do drzewka:

 • Za pulę o wartości 500$ otrzymujesz 3 punkty
 • Za pulę o wartości 1000$ otrzymujesz 6 punktów
 • Za pulę o wartości 2000$ otrzymujesz 12 punkty
 • Za pulę GPU o wartości 1000$ otrzymujesz 6 punktów
 • Za pulę GPU o wartości 5000$ otrzymujesz 30 punktów

Punkty otrzymujesz również za każdym razem, kiedy osoba w Twojej strukturze zakupi pulę. Nie musi to być Twój bezpośredni polecony! Przeanalizujmy to na przykładzie.

Rejestrując się z mojego polecenia zajmujesz miejsce w mojej strukturze. Kolejna osoba jaką zaproszę znajdzie się pod Tobą, a zatem jeśli taka osoba kupi pulę o wartości 2000$, to otrzymasz 12pkt na jednej ze stron swojego drzewka. W momencie uzbierania 15 punktów po lewej i prawej stronie, zamyka się tzw. cykl a Ty otrzymujesz prowizję 200$. Co ważne – otrzymujesz BitCoiny o wartości 200$, nie dolary! Dzięki temu wciąż zarabiasz na wzroście wartości BitCoina!

3. Rangi

W serwisie obowiązują również specjalne rangi. Każdy nowy użytkownik zaczyna z rangą Miner, która umożliwia mu zamknięcie maksymalnie 4 cykli w ciągu dnia i osiągnięcie dziennych zarobków na poziomie maksymalnie 800$.

Dostępne w serwisie rangi oraz odpowiadająca im ilość możliwych do zamknięcia cykli w ciągu dnia to:

 • Miner – 4 cykle
 • Builder – 5 cykli
 • Pro Builder – 6 cykli
 • Master Builder – 8 cykli
 • Monster Builder – 10 cykli
 • Mega Monster Builder – 12 cykli

Dostępne są również premie za zamknięcia cykli swoich poleconych, czyli tzw. Matching Bonus. Przy randze Miner można otrzymać Matching Bonus do drugiego poziomu, natomiast przy randze Mega Monster Builder jest to już premia do 10 poziomu. Wymagania na dane rangi można znaleźć po zalogowaniu się w szczegółowym opisie planu marketingowego.

KLIKNIJ TUTAJ ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ